LED autožárovka Rabel se hodí jako náhrada obyčejné žárovky a využijete ji zejména na přední parkovací světla (obrysová) a osvětlení interiéru. Má úspornější provoz ve srovnání s halogenovou žárovkou, čímž šetří baterii auta. Funguje s napětím 12 V, takže je ideální volbou pro osobní automobily. Jde o LED žárovku typu T10 s paticí W2,1x9,5d. LED žárovka generuje neutrální bílou barvu světla, která je srovnatelná s přirozeným denním světlem a nabízí intenzivní a jasné osvětlení. V balení získáte... Celý popis
Koupit za 61 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
LED autožárovka Rabel se hodí jako náhrada obyčejné žárovky a využijete ji zejména na přední parkovací světla (obrysová) a osvětlení interiéru. Má úspornější provoz ve srovnání s halogenovou žárovkou, čímž šetří baterii auta. Funguje s napětím 12 V, takže je ideální volbou pro osobní automobily. Jde o LED žárovku typu T10 s paticí W2,1x9,5d. LED žárovka generuje neutrální bílou barvu světla, která je srovnatelná s přirozeným denním světlem a nabízí intenzivní a jasné osvětlení. V balení získáte jednu LED autožárovku. Kromě samotného produktu se v balení nachází canbus. Hlavní vlastnosti LED autožárovky Rabel LED autožárovka T10 W5W 15 led 4014 5 smd Top canbus stabilizátor LED autožárovka Rabel je ideální místo klasické žárovky Je určena výhradně pro off road účely, protože nedisponuje homologací Využijete ji na přední parkovací světla (obrysová) a osvětlení interiéru Jedná se o žárovku typu T10 s paticí W2,1x9,5d Funguje při napájecím napětí 12 V Barevná teplota světla, kterou vydává, je neutrální bílá...
Parametry
| Výrobce | Rabel |
| Napětí | 12 V |
| Světelný tok | 360 lm |
| Typ | W5W |
| Patice | T10 |
| Technologie | LED |
| Barva světla | neutrální bílá |
| Funkce světla | parkovací světlo |
| Výkon | 5 W |
| Barevná teplota | 6000 K |
| Balení | 1 ks |
| Účel nákupu | výměna / obnova |