Medium:CD - Formát: CD, Audio Žánr: Pohádka, Večerníček Délka: 1:12:43 Autor: Jaromír Kincl Vypráví: Jiřina Bohdalová K dnes už klasickým a v minulosti mimořádně úspěšným "večerníčkovským" seriálům ČT patří pohádkové příběhy vodního skřítka Rákosníčka. Napsal je Jaromír Kincl, vizuální podobu jim vtiskl výtvarník Zdeněk Smetana a svým interpretačním mistrovstvím je oživila Jiřina Bohdalová, která je také v letech 2001 a 2002 natočila (s nezaměnitelnou hudbou Václava Zahradníka) pro Supraphon.... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Medium:CD - Formát: CD, Audio
Žánr: Pohádka, Večerníček
Délka: 1:12:43

Autor: Jaromír Kincl
Vypráví: Jiřina Bohdalová

K dnes už klasickým a v minulosti mimořádně úspěšným "večerníčkovským" seriálům ČT patří pohádkové příběhy vodního skřítka Rákosníčka. Napsal je Jaromír Kincl, vizuální podobu jim vtiskl výtvarník Zdeněk Smetana a svým interpretačním mistrovstvím je oživila Jiřina Bohdalová, která je také v letech 2001 a 2002 natočila (s nezaměnitelnou hudbou Václava Zahradníka) pro Supraphon.

Nyní se Rákosníček vrací v čase "večerníčku" na televizní obrazovky a výběr z více než tři desítek jeho pohádek Vám na CD nabízí tento titul.
Zobrazit více

Parametry

Jazyk český
Autor Jaromír Kincl