Skládací koloběžka Raven se 200 mm kolečky. Nosnost 100 kg. Zadní ruční brzda. Velmi silné kovové výztuhy pod platformou, což je důležitým prvkem pro dlouhou životnost (u mnoha jiných koloběžek je mnohem slabší). • Ložiska: ABEC-9 Carbon • Gumová kola - 200mm • Maximální nosnost: 100 kg • Hmotnost: 3.72kg Velmi lehký a odolný hliníkový rám Protiskluzová platforma Polohovatelná výška řidítek (88,8cm / 93,5cm / 98,2cm) Výška řidítek od platformy (77,3cm / 82cm / 86,7cm) Brzda zadního kola... Celý popis
Koupit za 1 790 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Skládací koloběžka Raven se 200 mm kolečky. Nosnost 100 kg. Zadní ruční brzda. Velmi silné kovové výztuhy pod platformou, což je důležitým prvkem pro dlouhou životnost (u mnoha jiných koloběžek je mnohem slabší).
• Ložiska: ABEC-9 Carbon
• Gumová kola - 200mm
• Maximální nosnost: 100 kg
• Hmotnost: 3.72kg
Velmi lehký a odolný hliníkový rám
Protiskluzová platforma
Polohovatelná výška řidítek (88,8cm / 93,5cm / 98,2cm)
Výška řidítek od platformy (77,3cm / 82cm / 86,7cm)
Brzda zadního kola
Ruční brzda
Snadné skládání včetně řidítek
Gumové rukojeti
Popruh pro pověšení koloběžky.
Rozměry platformy (použitelné): 34,5 cm x 10,7 cm
Rozměry platformy (celkem): 53 cm x 10,7 cm
Platforma ve výšce 11,5 cm
• Ložiska: ABEC-9 Carbon
• Gumová kola - 200mm
• Maximální nosnost: 100 kg
• Hmotnost: 3.72kg
Velmi lehký a odolný hliníkový rám
Protiskluzová platforma
Polohovatelná výška řidítek (88,8cm / 93,5cm / 98,2cm)
Výška řidítek od platformy (77,3cm / 82cm / 86,7cm)
Brzda zadního kola
Ruční brzda
Snadné skládání včetně řidítek
Gumové rukojeti
Popruh pro pověšení koloběžky.
Rozměry platformy (použitelné): 34,5 cm x 10,7 cm
Rozměry platformy (celkem): 53 cm x 10,7 cm
Platforma ve výšce 11,5 cm
Parametry
| Výrobce | Raven |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Velikost koleček | 200 mm |
| Nosnost | 100 kg |
| Typ brzdy | s nášlapnou brzdou |
| Věková skupina | pro děti (3–8 let) |
| Typ koleček | s plnými pryžovými koly |
| Typ jízdy | do města a na dojíždění |
| Materiál | hliník |
| Šířka řidítek | 39.5 cm |
| Výška řidítek | 88.8 - 98.2 cm |
| Délka nášlapu | 34.5 cm |
| Šířka nášlapu | 10.7 cm |
| Materiál rámu | s hliníkovým rámem |
| Dětské | ano |
| Skládací | ano |
| Barva | černá |
| S nastavitelnými řídítky | ano |
| S popruhem na přenášení | ano |
| S kickstandem | ano |
| S blatníkem | ano |