Uvolněte svůj zabijácký kočičí styl kdekoli s Razer Kraken Kitty V2 BT – bezdrátovým Bluetooth headsetem pro hraní her a IRL streamování. Díky technologii Razer Chroma™ RGB zobrazte svou jedinečnou osobnost, aby ji všichni viděli, zatímco svou vášeň posouváte na další úroveň pomocí celé sady vylepšených funkcí. S přístupem k 16,8 milionům barev a nesčetným efektům si přizpůsobte osvětlení náhlavní soupravy podle svých představ a usaďte se ve stylu, který podtrhne vaši jedinečnou osobnost. Užijte... Celý popis
Koupit za 1 574 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Sluchátka přes uši Razer Kraken Kitty V2 černá
Doprava:
65 Kč
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
94 %
Herní sluchátka Razer Kraken Kitty V2 - Quartz Ed. (RZ04-04730200-R3M1)
Doprava:
59 Kč
Skladem
3 641 Kč
Koupit za 3 641 Kč
92 %
Razer Kraken Kitty V2 (RZ04-04860600-R3M1)
Doprava:
79 Kč
3 580 Kč
Koupit za 3 580 Kč
83 %
Razer Kraken Kitty V2 Quartz Ed.
Doprava:
zdarma
Skladem
3 410 Kč
Koupit za 3 410 Kč
96 %
RAZER Kraken Kitty V2 White
Doprava:
59 Kč
Skladem
3 399 Kč
Koupit za 3 399 Kč
Popis
Uvolněte svůj zabijácký kočičí styl kdekoli s Razer Kraken Kitty V2 BT – bezdrátovým Bluetooth headsetem pro hraní her a IRL streamování.
Díky technologii Razer Chroma™ RGB zobrazte svou jedinečnou osobnost, aby ji všichni viděli, zatímco svou vášeň posouváte na další úroveň pomocí celé sady vylepšených funkcí. S přístupem k 16,8 milionům barev a nesčetným efektům si přizpůsobte osvětlení náhlavní soupravy podle svých představ a usaďte se ve stylu, který podtrhne vaši jedinečnou osobnost.
Užijte si plynulý zvuk bez zadrhávání, který je ideální pro dlouhé hodiny hraní nebo IRL streamování. Aktivujte herní režim pro rychlejší bezdrátovou odezvu, když se potřebujete ve svém oblíbeném soutěžním titulu pobrat vážně.
Patentovaný 3dílný design měniče náhlavní soupravy tlačí na výjimečné výšky, středy a basy, které se nezamlžují – poskytuje čistotu a kvalitu, která zní stejně dobře, jako vypadá.
Diskrétní mikrofony zabudované do náušníků disponují silnými úrovněmi potlačení hluku, které lze přizpůsobit pro vnitřní nebo venkovní použití, čímž je zajištěna čistota, která nikdy nebude překážet vašemu stylu.
Streamujte nebo hrajte celé hodiny bez pocitu únavy díky lehkému designu doplněnému o plyšové, prodyšné náušníky podšité látkou a koženkou.
Vychutnejte si celodenní nepřerušované hraní nebo streamování IRL, zatímco budete mít náhlavní soupravu nabitou a připravenou vyrazit na další relaci pomocí pohodlného kabelu USB typu C.
Sluchátka
Uši: Pevné kočičí uši
RGB: 2 Razer Chroma™ RGB zóny (ušní a náušníky)
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 Ohmů
Citlivost: 92,5 dB SPL/mW @ 1 KHz
Ovladače: Přizpůsobený ovladač Dynamic 40 mm
Vnitřní průměr mušle: 61 x 43 mm
Typ připojení: Bluetooth 5.2
Cca. hmotnost: Odhad. 325 g
Oválné náušníky: Celoušní tkanina a plyšová koženka
Konektivita: Bluetooth 5.2
Mikrofon
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Odstup signálu od šumu: > 60 dB
Citlivost (@1 kHz): -42 dBV/Pa
Vzor snímání: Všesměrový
Ovládací prvky na sluchátkách
Zvýšit a snížit hlasitost
Zapnutí / Párování / Multifunkční tlačítko
Baterie až 40 hodin hraní s Razer Chroma RGB
Prostorový zvuk: K dispozici pouze v systému Windows 10 64bitový (nebo vyšší)
Díky technologii Razer Chroma™ RGB zobrazte svou jedinečnou osobnost, aby ji všichni viděli, zatímco svou vášeň posouváte na další úroveň pomocí celé sady vylepšených funkcí. S přístupem k 16,8 milionům barev a nesčetným efektům si přizpůsobte osvětlení náhlavní soupravy podle svých představ a usaďte se ve stylu, který podtrhne vaši jedinečnou osobnost.
Užijte si plynulý zvuk bez zadrhávání, který je ideální pro dlouhé hodiny hraní nebo IRL streamování. Aktivujte herní režim pro rychlejší bezdrátovou odezvu, když se potřebujete ve svém oblíbeném soutěžním titulu pobrat vážně.
Patentovaný 3dílný design měniče náhlavní soupravy tlačí na výjimečné výšky, středy a basy, které se nezamlžují – poskytuje čistotu a kvalitu, která zní stejně dobře, jako vypadá.
Diskrétní mikrofony zabudované do náušníků disponují silnými úrovněmi potlačení hluku, které lze přizpůsobit pro vnitřní nebo venkovní použití, čímž je zajištěna čistota, která nikdy nebude překážet vašemu stylu.
Streamujte nebo hrajte celé hodiny bez pocitu únavy díky lehkému designu doplněnému o plyšové, prodyšné náušníky podšité látkou a koženkou.
Vychutnejte si celodenní nepřerušované hraní nebo streamování IRL, zatímco budete mít náhlavní soupravu nabitou a připravenou vyrazit na další relaci pomocí pohodlného kabelu USB typu C.
Sluchátka
Uši: Pevné kočičí uši
RGB: 2 Razer Chroma™ RGB zóny (ušní a náušníky)
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 32 Ohmů
Citlivost: 92,5 dB SPL/mW @ 1 KHz
Ovladače: Přizpůsobený ovladač Dynamic 40 mm
Vnitřní průměr mušle: 61 x 43 mm
Typ připojení: Bluetooth 5.2
Cca. hmotnost: Odhad. 325 g
Oválné náušníky: Celoušní tkanina a plyšová koženka
Konektivita: Bluetooth 5.2
Mikrofon
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Odstup signálu od šumu: > 60 dB
Citlivost (@1 kHz): -42 dBV/Pa
Vzor snímání: Všesměrový
Ovládací prvky na sluchátkách
Zvýšit a snížit hlasitost
Zapnutí / Párování / Multifunkční tlačítko
Baterie až 40 hodin hraní s Razer Chroma RGB
Prostorový zvuk: K dispozici pouze v systému Windows 10 64bitový (nebo vyšší)
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová i kabelová |
| Hmotnost | 325 g |
| Typ kabelového připojení | s USB Type-A |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 92.5 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 200 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s vysouvacím mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 40 h |
| Typ nabíjení | s nabíjením přes USB-C |
| Motiv | kočičí ouška |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Barva produktu | bílá |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Svítící | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| Dosah bezdrátového signálu | 10 m |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.2 |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s vyváženým zvukem |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Do vody a na plavání | ne |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S herním režimem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| K PC | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | s látkovými náušníky |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |