Součástí balení NENÍ CZ a SK návod. RAZER sluchátka Kraken V3, USB, černá Razer Kraken V3 Wired USB Gaming Headset with Razer Chroma RGB Razer™ TriForce Titanium 50mm Drivers THX Spatial Audio Powered by Razer Chroma™ RGB TECHNICAL SPECIFICATIONS Frequency Response 20 Hz - 20 kHz Impedance 32 Ohm (1 kHz) Sensitivity 96 dBSPL / mW @ 1 KHz (HATS) Driver Size - Diameters 50 mm Driver Type Razer™ TriForce Titanium Earcups Oval Ear Cushions Inner Rearcup Diameter 62 mm x 42 mm Earpads Material Heat-Transfer... Celý popis
Koupit za 2 099 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Razer Kraken V3 RZ04-03770200-R3M1
Doprava:
zdarma
Skladem
2 099 Kč
Koupit za 2 099 Kč
93 %
RAZER sluchátka Kraken V3, USB, černá
Doprava:
69 Kč
2 618 Kč
Koupit za 2 618 Kč
95 %
Drátová sluchátka Razer Kraken V3 RGB PC/Mac/PS černá USB
Doprava:
zdarma
Skladem
2 010 Kč
Koupit za 2 010 Kč
92 %
Razer Kraken V3 (RZ04-03770200-R3M1)
Doprava:
79 Kč
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
95 %
Razer Kraken V3 Wired USB (RZ04-03770200-R3M1)
Doprava:
zdarma
Skladem
3 115 Kč
Koupit za 3 115 Kč
Popis
Součástí balení NENÍ CZ a SK návod.
RAZER sluchátka Kraken V3, USB, černá
Razer Kraken V3
Wired USB Gaming Headset with Razer Chroma RGB
Razer™ TriForce Titanium 50mm Drivers
THX Spatial Audio
Powered by Razer Chroma™ RGB
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Frequency Response 20 Hz - 20 kHz
Impedance 32 Ohm (1 kHz)
Sensitivity 96 dBSPL / mW @ 1 KHz (HATS)
Driver Size - Diameters 50 mm
Driver Type Razer™ TriForce Titanium
Earcups Oval Ear Cushions
Inner Rearcup Diameter 62 mm x 42 mm
Earpads Material Heat-Transfer Fabric / Leatherette / Memory Foam
Noise Cancelling Passive noise cancellation
Connection Type USB-A
Cable Length 1.3 m / 4.27 ft
Weight 325 g / 0.71 lbs
Microphone Style Detachable HyperClear Cardioid
Pick-up Pattern Unidirectional
Microphone Frequency Response 100 Hz – 10 kHz
Microphone Sensitivity (@1 kHz) -42 +- 3 dB
Virtual Serround Encoding THX Spatial Audio
Volume Control Volume up and down
Other Controls Mic mute on / off toggle
Battery Life None
Lighting Razer Chroma RGB
Compatibility PC
PlayStation
Nintendo Switch (docked mode)
.
Parametry
Porovnání
Typ sluchátek
Plná
Rozhraní sluchátek
USB
Vlastnosti sluchátek
Ovládání hlasitosti
RAZER sluchátka Kraken V3, USB, černá
Razer Kraken V3
Wired USB Gaming Headset with Razer Chroma RGB
Razer™ TriForce Titanium 50mm Drivers
THX Spatial Audio
Powered by Razer Chroma™ RGB
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Frequency Response 20 Hz - 20 kHz
Impedance 32 Ohm (1 kHz)
Sensitivity 96 dBSPL / mW @ 1 KHz (HATS)
Driver Size - Diameters 50 mm
Driver Type Razer™ TriForce Titanium
Earcups Oval Ear Cushions
Inner Rearcup Diameter 62 mm x 42 mm
Earpads Material Heat-Transfer Fabric / Leatherette / Memory Foam
Noise Cancelling Passive noise cancellation
Connection Type USB-A
Cable Length 1.3 m / 4.27 ft
Weight 325 g / 0.71 lbs
Microphone Style Detachable HyperClear Cardioid
Pick-up Pattern Unidirectional
Microphone Frequency Response 100 Hz – 10 kHz
Microphone Sensitivity (@1 kHz) -42 +- 3 dB
Virtual Serround Encoding THX Spatial Audio
Volume Control Volume up and down
Other Controls Mic mute on / off toggle
Battery Life None
Lighting Razer Chroma RGB
Compatibility PC
PlayStation
Nintendo Switch (docked mode)
.
Parametry
Porovnání
Typ sluchátek
Plná
Rozhraní sluchátek
USB
Vlastnosti sluchátek
Ovládání hlasitosti
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 325 g |
| Typ kabelového připojení | s USB Type-A |
| Vedení kabelu | s jednostranným vedením kabelu |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 96 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 50 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Provedení sluchátek | okolo uší |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S aplikací pro nastavení sluchátek | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | se sklápěcím mikrofonem |
| S odnímatelným mikrofonem | ano |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ne |
| K PC | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S vibracemi | ano |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Svítící | ano |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S herním režimem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Pro Nintendo Switch | ano |
| Pro Playstation | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Univerzální | ano |
| Komfort při nošení | pro vícehodinový poslech |
| Na poslech hudby | ano |