Razer Kraken V3 X - ultralehká herní USB sluchátka pro PC a PS, která vám umožní ponořit se do herních maratonů, aniž byste cítili váhu sluchátek. Razer Kraken V3 X jsou vylepšena patentovanými ovladači Razer™ TriForce pro neuvěřitelně realistický zvuk. *40mm měniče Razer™ TriForce Driver pro pohlcující zvuk *Ohýbatelný mikrofon Razer™ HyperClear pro čistý záznam hlasu *7.1 prostorový zvuk pro ještě intenzivnější zážitek při hraní *Prodyšné ušní polštáře z látky a paměťové pěny pro dlouhodobé... Celý popis
Koupit za 1 480 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
88 %
Razer Kraken V3 X
Doprava:
39 Kč
Skladem
1 480 Kč
Koupit za 1 480 Kč
87 %
RAZER sluchátka Kraken V3 X, USB, RGB, černá
Doprava:
108 Kč
Skladem
1 460 Kč
Koupit za 1 460 Kč
100 %
RAZER sluchátka Kraken V3 X, USB, RGB, černá EDF_327848
Doprava:
zdarma
Skladem
1 450 Kč
Koupit za 1 450 Kč
96 %
RAZER sluchátka Kraken V3 X, USB, RGB, černá
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 436 Kč
Koupit za 1 436 Kč
Popis
Razer Kraken V3 X - ultralehká herní USB sluchátka pro PC a PS, která vám umožní ponořit se do herních maratonů, aniž byste cítili váhu sluchátek. Razer Kraken V3 X jsou vylepšena patentovanými ovladači Razer™ TriForce pro neuvěřitelně realistický zvuk.
*40mm měniče Razer™ TriForce Driver pro pohlcující zvuk
*Ohýbatelný mikrofon Razer™ HyperClear pro čistý záznam hlasu
*7.1 prostorový zvuk pro ještě intenzivnější zážitek při hraní
*Prodyšné ušní polštáře z látky a paměťové pěny pro dlouhodobé pohodlí
*Ultralehké provedení (váha 285 g) pro pohodlí i během herních maratonů
Sluchátka
Frekvenční odezva: 12 Hz – 28 kHz
Impedance: 32 ? (1 kHz)
Citlivost (@ 1 kHz): 103 dB
Měniče: 40 mm
Vnitřní průměr: 60 mm x 40 mm
Typ připojení: USB Typ A
Ovládání hlasitosti: Ano (VOL + a VOL -)
Další ovládání: Přepínač zapnutí / vypnutí mikrofonu
Prostorový zvuk: 7.1 (pouze Windows 10)
Mikrofon
Typ: Ohýbatelný
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Citlivost (@ 1 kHz): -42 ± 3 dB
Kompatibilita
PS4
PC
*40mm měniče Razer™ TriForce Driver pro pohlcující zvuk
*Ohýbatelný mikrofon Razer™ HyperClear pro čistý záznam hlasu
*7.1 prostorový zvuk pro ještě intenzivnější zážitek při hraní
*Prodyšné ušní polštáře z látky a paměťové pěny pro dlouhodobé pohodlí
*Ultralehké provedení (váha 285 g) pro pohodlí i během herních maratonů
Sluchátka
Frekvenční odezva: 12 Hz – 28 kHz
Impedance: 32 ? (1 kHz)
Citlivost (@ 1 kHz): 103 dB
Měniče: 40 mm
Vnitřní průměr: 60 mm x 40 mm
Typ připojení: USB Typ A
Ovládání hlasitosti: Ano (VOL + a VOL -)
Další ovládání: Přepínač zapnutí / vypnutí mikrofonu
Prostorový zvuk: 7.1 (pouze Windows 10)
Mikrofon
Typ: Ohýbatelný
Frekvenční odezva: 100 Hz – 10 kHz
Citlivost (@ 1 kHz): -42 ± 3 dB
Kompatibilita
PS4
PC
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 285 g |
| Typ kabelového připojení | s USB Type-A |
| Frekvence do | 28000 Hz |
| Frekvence od | 12 Hz |
| Citlivost sluchátek | 103 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 180 cm |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | na uši |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ne |
| K PC | ano |
| Motiv | Fortnite |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Vodotěsná | ne |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Do vody a na plavání | ne |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Herní | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -42.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |