Typ headsetu: kabelový Typ použití: herní Ovládání hlasitosti : na sluchátkách Barva: černá Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural) Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu Citlivost sluchátek (dB): 109 Impedance (ohm): 32 Kmitočtový rozsah do (Hz): 28000 Kmitočtový rozsah od (Hz): 12 Citlivost mikrofonu (dB): -45 Typ konektoru: jack 3.5mm Délka přívodního kabelu (m): 1.3 Provedení výrobku: černá barva Zažijte 7.1 prostorový zvuk pro přesné poziční zvuk v jakémkoli herním prostředí... Celý popis
Koupit za 757 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
RAZER Herní Sluchátka Kraken X Lite, 3.5 mm jack, černá
Doprava:
59 Kč
728 Kč
Koupit za 728 Kč
95 %
Sluchátka Razer Kraken X Lite s mikrofonem do uší, černá
Doprava:
55 Kč
Skladem
664 Kč
Koupit za 664 Kč
96 %
RAZER KRAKEN X Lite headset black
Doprava:
49 Kč
Skladem
1 499 Kč
Koupit za 1 499 Kč
83 %
Razer Kraken X Lite
Doprava:
zdarma
Skladem
1 389 Kč
Koupit za 1 389 Kč
98 %
RAZER Kraken X Lite, černá, herní sluchátka s mikrofonem - RZ04-02950100-R381
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 199 Kč
Koupit za 1 199 Kč
Popis
Typ headsetu: kabelový
Typ použití: herní
Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
Barva: černá
Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek (dB): 109
Impedance (ohm): 32
Kmitočtový rozsah do (Hz): 28000
Kmitočtový rozsah od (Hz): 12
Citlivost mikrofonu (dB): -45
Typ konektoru: jack 3.5mm
Délka přívodního kabelu (m): 1.3
Provedení výrobku: černá barva
Zažijte 7.1 prostorový zvuk pro přesné poziční zvuk v jakémkoli herním prostředí - od výbušných totálních válek nebo tajných skrytých operací. Navržen tak, aby byl extrémně lehký při pouhých 250 g, zažijte vynikající zvuk při hraní celé hodiny, aniž by vám náhlavní souprava překážela.
Skvělý design
Oválný design s koženkou vytváří příjemné nošení a plyšový pocit. Nastavitelný jezdec hlavové pásky poskytuje větší flexibilitu při trvanlivém kroucení a ohýbání. Kardioidní snímací vzor zaznamenává zvuk z užšího úhlu. Zajišťuje, že váš hlas bude slyšet jasně, když mluvíte, a odmítá hluk ze stran a ze zadní strany mikrofonu.
Čistý zvuk
Vynikající čistota zvuku a úchvatné basy simulují širokou škálu zvukových scén při hraní. Od jemných kroků po silné exploze je zvuk ve hře dodáván v realistických detailech díky 40mm magnetum. Hrajte na vašem PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilních zařízeních. Prodlužovací rozdělovací kabel také poskytuje plný zvukový a mikrofonní přístup pro oddělené výstupní a vstupní porty. Připojení pomocí 3,5mm jack konektoru.
Vlastnosti:
• 7.1 Prostorový zvuk
• Ultra lehké při 250 g
• Ohybný kardioidní mikrofon
• Ovladače na míru 40 mm
• Ovládací prvky na náhlavní soupravě
• Kompatibilita napříč platformami
Technické specifikace:
Sluchátka
• Frekvence: 12 Hz - 28 kHz
• Impedance: 32 Ohm @ 1 kHz
• Citlivost (1 kHz): 109 dB
• Měniče: 40 mm, s neodymovými magnety
• Průměr vnitřního náušníku: 65 x 44 mm
• Typ připojení: Analog 3,5 mm
• Délka kabelu: 1,3 m
• Cca. hmotnost: 250 g
• Oválné polštáře na uší: Navrženy pro plné ušní pokrytí koženkou, pro zvukovou izolaci a pohodlí
Mikrofon
• Frekvenční charakteristika: 100 Hz - 10 kHz
• Poměr signál-šum:> 60 dB
• Citlivost (1 kHz): -45 ± 3 dB
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.545
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 32.50
Hloubka (cm): 22.10
EAN: 8886419378082
Záruční doba: 24 měsíců
Typ použití: herní
Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
Barva: černá
Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek (dB): 109
Impedance (ohm): 32
Kmitočtový rozsah do (Hz): 28000
Kmitočtový rozsah od (Hz): 12
Citlivost mikrofonu (dB): -45
Typ konektoru: jack 3.5mm
Délka přívodního kabelu (m): 1.3
Provedení výrobku: černá barva
Zažijte 7.1 prostorový zvuk pro přesné poziční zvuk v jakémkoli herním prostředí - od výbušných totálních válek nebo tajných skrytých operací. Navržen tak, aby byl extrémně lehký při pouhých 250 g, zažijte vynikající zvuk při hraní celé hodiny, aniž by vám náhlavní souprava překážela.
Skvělý design
Oválný design s koženkou vytváří příjemné nošení a plyšový pocit. Nastavitelný jezdec hlavové pásky poskytuje větší flexibilitu při trvanlivém kroucení a ohýbání. Kardioidní snímací vzor zaznamenává zvuk z užšího úhlu. Zajišťuje, že váš hlas bude slyšet jasně, když mluvíte, a odmítá hluk ze stran a ze zadní strany mikrofonu.
Čistý zvuk
Vynikající čistota zvuku a úchvatné basy simulují širokou škálu zvukových scén při hraní. Od jemných kroků po silné exploze je zvuk ve hře dodáván v realistických detailech díky 40mm magnetum. Hrajte na vašem PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilních zařízeních. Prodlužovací rozdělovací kabel také poskytuje plný zvukový a mikrofonní přístup pro oddělené výstupní a vstupní porty. Připojení pomocí 3,5mm jack konektoru.
Vlastnosti:
• 7.1 Prostorový zvuk
• Ultra lehké při 250 g
• Ohybný kardioidní mikrofon
• Ovladače na míru 40 mm
• Ovládací prvky na náhlavní soupravě
• Kompatibilita napříč platformami
Technické specifikace:
Sluchátka
• Frekvence: 12 Hz - 28 kHz
• Impedance: 32 Ohm @ 1 kHz
• Citlivost (1 kHz): 109 dB
• Měniče: 40 mm, s neodymovými magnety
• Průměr vnitřního náušníku: 65 x 44 mm
• Typ připojení: Analog 3,5 mm
• Délka kabelu: 1,3 m
• Cca. hmotnost: 250 g
• Oválné polštáře na uší: Navrženy pro plné ušní pokrytí koženkou, pro zvukovou izolaci a pohodlí
Mikrofon
• Frekvenční charakteristika: 100 Hz - 10 kHz
• Poměr signál-šum:> 60 dB
• Citlivost (1 kHz): -45 ± 3 dB
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.545
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 32.50
Hloubka (cm): 22.10
EAN: 8886419378082
Záruční doba: 24 měsíců
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 250 g |
| Typ kabelového připojení | s 3,5mm jackem |
| Vedení kabelu | s jednostranným vedením kabelu |
| S odděleným 3.5 mm jackem pro mikrofon | ano |
| Frekvence do | 28000 Hz |
| Frekvence od | 12 Hz |
| Citlivost sluchátek | 109 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 40 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ano |
| K PC | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Motiv | herní |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Barva produktu | černá |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Vodotěsná | ne |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Do vody a na plavání | ne |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Sportovní | ne |
| Se 7.1 prostorovým zvukem | ano |
| S prostorovým zvukem | ano |
| Herní | ano |
| Pro Nintendo Switch | ano |
| Pro Playstation | ano |
| Pro Xbox One | ano |
| Pro PlayStation 4 | ano |
| Pro Xbox | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Citlivost mikrofonu | -45.0 dB |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| Na poslech hudby | ano |