Jelení lůj Placenta je regenerační a zvláčňující přípravek, který spolehlivě ochrání rty před nepřízní počasí, a to jak v zimním tak i letním období. Blahodárný účinek výrobku zajišťuje zejména extrakt z placenty a  lanolínu a také nelze opomenout jeho převážně přírodní složení. Jelení lůj Placenta není parfémovaný čímž se stává výborným výrobkem vhodným pro alergiky a osoby se zvýšenou citlivostí. Pomáda je určena ke každodenní intenzivní péči o rty a jejich ochranu před nepříznivými vlivy počasí.... Celý popis

Koupit za 38 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jelení lůj Placenta je regenerační a zvláčňující přípravek, který spolehlivě ochrání rty před nepřízní počasí, a to jak v zimním tak i letním období. Blahodárný účinek výrobku zajišťuje zejména extrakt z placenty a  lanolínu a také nelze opomenout jeho převážně přírodní složení. Jelení lůj Placenta není parfémovaný čímž se stává výborným výrobkem vhodným pro alergiky a osoby se zvýšenou citlivostí.

Pomáda je určena ke každodenní intenzivní péči o rty a jejich ochranu před nepříznivými vlivy počasí.
Směs tuků, vosků a olejů s placentárním výtažkem.
Výborných regeneračních účinků je dosaženo působením surovin rostlinného a živočišného původu.

Jelení lůj v sobě skloubil tradici s moderními poznatky a postupy. Jeho výhodou je, že není parfémovaný, nedráždí pokožku a je tedy vhodný pro alergiky a exematiky. Jeleních lojů se dnes vyrábí kolem dvaceti druhů. Jejich základem je přírodní komplex triglyceridů mastných kyselin ve směsi s medicinální vazelínou a parafíny bez chemické konzervace, který vytváří základní bariérový ochranný a hydratační efekt. Živočišné látky lze dále vhodně kombinovat a vzájemně doplňovat s látkami původu rostlinného, přičemž léčivé účinky na pleť se zvyšují. Tyto látky se získávají z léčivých bylin a rostlin a jejich blahodárné působení se tím přenášejí do již hotových výrobků.
Zobrazit více

Bazarové nabídky