Revmablok Akut 125 ml

86 %
(31 hodnocení)

REVMABLOK AKUT - mast na revmatické klouby+ omezení bolesti+ uvolnění a zlepšení hybnosti+ zklidnění zánětu REVMABLOK AKUT je zdravotnický prostředek určený k masáži revmatických a ztuhlých kloubů. Omezuje bolest, brnění a trnutí kloubů, zklidňuje zánět a zlepšuje hybnost kloubů. Je speciálně vyvinutý i pro aplikaci na malé klouby ruky a nohy, na klouby zápěstí a kotníků. Příjemná, nelepivá a snadná aplikace. REVMABLOK obsahuje speciální masážní mikroperličky, léčivou rašelinu a přírodní extrakty... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

REVMABLOK AKUT - mast na revmatické klouby+ omezení bolesti+ uvolnění a zlepšení hybnosti+ zklidnění zánětu
REVMABLOK AKUT je zdravotnický prostředek určený k masáži revmatických a ztuhlých kloubů. Omezuje bolest, brnění a trnutí kloubů, zklidňuje zánět a zlepšuje hybnost kloubů. Je speciálně vyvinutý i pro aplikaci na malé klouby ruky a nohy, na klouby zápěstí a kotníků. Příjemná, nelepivá a snadná aplikace.
REVMABLOK obsahuje speciální masážní mikroperličky, léčivou rašelinu a přírodní extrakty šišáku, rozrazilu, světlíku, rozmarýnu a bazalky. Aplikace formou masáže klouby uvolňuje, aktivuje protizánětlivé účinky, omezuje bolest, brnění a trnutí kloubů.
Použití:Přiměřené množství přípravku (dle velikosti kloubu) naneste a krouživými pohyby 3-6x denně vmasírujte do kůže.
Upozonění:Skladujte mimo dosah dětí při teplotě 15-25 °C. Neaplikujte do očí a na sliznici a na poraněnou kůži. Není vhodné pro děti a těhotné.
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR
Složení: Aqua, Glycerin, Ethanol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer/Isohexadecane/Polysorbate 80, Scutellaria Baicalensis Extract, Veronica Officinalis Extract, Camphor, Phenoxyethanol/Methyl-/Butyl-/Ethyl-/Propylparaben, Euphrasia Rostkoviana Extract, Menthol, Peat Extract, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ocimum Basilicum Oil, Rosmarinus Officinalis Oil.
Zobrazit více

Parametry

Značka Simply You Pharmaceuticals
Objem 125 ml
Konzistence masti
Výrobce Simply You Pharmaceuticals