Popis:Tradiční mast na diskomfort v oblasti konečníku.Jedná se o jeden ze starých bylinných receptů, který ošetřuje sliznice a ulevuje od nepříjemných pocitů. Složení:(INCI) Petroleatum, Lanolin, Margarita powder, Zinc carbonate (Smithsonite), Isopropylmyristate, Sodium borate, Borneol, Amber extract, Cyclopentadacanone. Použití:Naneste v tenké vrstvě několikrát denně přímo na inkriminovanou oblast konečníku.V případě, že mast používáte na vnitřní hemoroidy, lze mast aplikovat přiloženým nástavcem... Celý popis

Koupit za 215 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis:Tradiční mast na diskomfort v oblasti konečníku.Jedná se o jeden ze starých bylinných receptů, který ošetřuje sliznice a ulevuje od nepříjemných pocitů.
Složení:(INCI) Petroleatum, Lanolin, Margarita powder, Zinc carbonate (Smithsonite), Isopropylmyristate, Sodium borate, Borneol, Amber extract, Cyclopentadacanone.
Použití:Naneste v tenké vrstvě několikrát denně přímo na inkriminovanou oblast konečníku.V případě, že mast používáte na vnitřní hemoroidy, lze mast aplikovat přiloženým nástavcem do konečníku.Po aplikaci se objeví krátký pocit větrového pálení. Po chvíli přijde pocit chlazení, který signalizuje snížení překrvení oblasti.Účinek lze pozorovat po 2-3 dnech.
Upozornění:Jen pro vnější použití. Nepoužívat v oblasti očí a dutině ústní. V případě alergické reakce aplikaci přerušte.Při nejasnostech se poraďte s terapeutem TČM.Skladujte na suchém, stinném místě a mimo dosah dětí.
Balení:10 g + 3 ks nástavců
Zobrazit více

Parametry

Konzistence balzámy
Hmotnost 10 g
Výrobce TCM Bohemia