Nová strhující desková hra Cthulhu: I smrt může zemřít vás přenese do dvacátých let minulého století, do hororového světa H. P. Lovecrafta (podobně jako třeba Arkham Horror či Panství hrůzy). Opět se zhostíte role vyšetřovatelů, kteří se dostali na stopu rituálu kultistů. Zdá se být příliš pozdě, Prastaří se už chystají vstoupit do našeho světa. Avšak krátce po příchodu jsou také zranitelní - to je vaše příležitost! V rozsáhlé deskové hře Cthulhu: I smrt může zemřít se budete společnými silami... Celý popis

Koupit za 2 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová strhující desková hra Cthulhu: I smrt může zemřít vás přenese do dvacátých let minulého století, do hororového světa H. P. Lovecrafta (podobně jako třeba Arkham Horror či Panství hrůzy).

Opět se zhostíte role vyšetřovatelů, kteří se dostali na stopu rituálu kultistů. Zdá se být příliš pozdě, Prastaří se už chystají vstoupit do našeho světa. Avšak krátce po příchodu jsou také zranitelní - to je vaše příležitost!

V rozsáhlé deskové hře Cthulhu: I smrt může zemřít se budete společnými silami snažit přerušovat temný rituál a bojovat s kultisty i různými nestvůrami. Hra nabízí šestici rozličných scénářů, z nichž každý má vlastní příběh a speciální pravidla umožňující vítězství.

V balení naleznete dvojici Prastarých - závěrečné protivníky, které musíte porazit: Cthulhu a Hastur. Pokud máte rádi lovecraftovský svět a mýtus Cthulhu, tato hra je pro vás jako stvořená. Díky zajímavým herním mechanismům a originálním scénářům si ji užijete!

Všechny epizody jsou hratelné samostatně a jsou značně variabilní - není potřeba je hrát v určitém daném pořadí ani se stejnými hráči.

Hra obsahuje česká pravidla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce RexHry
Věk od 14 let
Počet hráčů 1 - 5
Typ fantasy
Délka hry 120 min
Rok vydání 2019

Podobné produkty