REXhry Válka o prsten

98 %
(2 hodnocení)

Válka o prsten (2. edice) Válka o prsten je epická desková hra, ve které se střetnou síly dobra a zla ve světě ledendárního Pána prstenů od J.R.R. Tolkiena. Jeden z hráčů se ujme svobodných národů Středozemě, druhý se pak stane Temným pánem Sauronem. Hráči spolu budou ve hře vojensky soupeřit, nicméně svobodné národy mají k ruce i Froda a jeho Společenstvo, kteří se snaží dostat s prstenem k Hoře osudu. Hra velmi pěkným způsobem využívá akční kostky, které hráčům určují, co mohou hrát. Jedná... Celý popis

Koupit za 3 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Válka o prsten (2. edice)

Válka o prsten je epická desková hra, ve které se střetnou síly dobra a zla ve světě ledendárního Pána prstenů od J.R.R. Tolkiena.

Jeden z hráčů se ujme svobodných národů Středozemě, druhý se pak stane Temným pánem Sauronem. Hráči spolu budou ve hře vojensky soupeřit, nicméně svobodné národy mají k ruce i Froda a jeho Společenstvo, kteří se snaží dostat s prstenem k Hoře osudu.

Hra velmi pěkným způsobem využívá akční kostky, které hráčům určují, co mohou hrát. Jedná se o jednu z nejlépe hodnocených deskovek historie, kterou navíc můžete kromě dvou hrát i ve třech či čtyřech hráčích.

 

Komponenty hry Válka o prsten (2. edice)

- 1 dvoudílný herní plán

- 205 figurek

- 16 akčních kostek

- 5 bojových kostek

- 76 žetonů

- 110 karet událostí

- 1 pravidla hry

- 2 přehledové listy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce RexHry
Věk od 14 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ deskové
Délka hry 180 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka REXHry
Rok vydání 2022
Série Pán prstenů
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty