Potřebujete připravit záhony pro další setbu bez vynaložení větší námahy? Nebo se chystáte zapravit hnojivo či rašelinu do půdy? Pořiďte si kultivátor Riwall PRO RET 4014 s elektrickým motorem. Tento pomocník se díky většímu počtu nožů, celkem je jich šest, a výkonu 1400 W hodí pro menší až střední zahrady, skleníky, květinové záhonky i předzahrádky. Jeho obsluha je velice jednoduchá a vhodná i pro ženy, které si díky němu ušetří spoustu úsilí a času. Kompaktní a transportní kolečka a přední madlo... Celý popis

Koupit za 3 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Potřebujete připravit záhony pro další setbu bez vynaložení větší námahy? Nebo se chystáte zapravit hnojivo či rašelinu do půdy? Pořiďte si kultivátor Riwall PRO RET 4014 s elektrickým motorem. Tento pomocník se díky většímu počtu nožů, celkem je jich šest, a výkonu 1400 W hodí pro menší až střední zahrady, skleníky, květinové záhonky i předzahrádky. Jeho obsluha je velice jednoduchá a vhodná i pro ženy, které si díky němu ušetří spoustu úsilí a času. Kompaktní a transportní kolečka a přední madlo zjednodušuje manipulaci kultivátoru. Skládací rukojeť umožňuje snadný transport kultivátoru a ulehčí skladování. 
Hlavní přednosti

S kultivátorem můžete pracovat na malých až středních zahradách
Snadná obsluha kultivátoru
Odolná kovová převodovka
Úchyt kabelu
Práci s ním hravě zvládnou i ženy
Tichý chod motoru
Bezpečnostní prvky

Tichý pomocník
Chod elektrického motoru je natolik tichý, že nikoho neruší ani v hustě zastavěných prostorech. I kdybyste se rozhodli ho použít v časných ranních hodinách a strávit svítání na zahrádce, své sousedy neprobudíte. Speciální tvar nožů zajišťuje důkladné rozmělnění zeminy a provzdušnění půdy, kterou plánujete obdělat. Dlouhou životnost stroje zaručí jeho kovová převodovka. Je odolnější, proto se snadno nepoškodí. 

Bezpečnost na prvním místě
Užijte si práci bez většího rizika, že se poraníte. Kultivátor má bezpečnostní vypínač s lehkým chodem a tepelnou pojistku, která chrání motor proti poškození přehřátím. Dvojitá izolace kovových částí funguje jako další ochrana před vaším poraněním. Na kultivátoru naleznete úchyt kabelu, na který ho můžete zavěsit a ochránit ho před zničením. 
Specifikace

Typ motoru: 230 V, 50Hz
Výkon: 1 400 W
Záběr: 40 cm
Pracovní hloubka: 10-20 cm
Průměr nožů: 20,5 cm
Počet nožů: 6 (2 x 3)
Otáčky: 280 ot/min
Hmotnost: 13,2 kg
Rozměry: 137 x 40 x 49 cm
Rozměry balení: 43 x 38,5 x 56 cm

Obsah balení

Kultivátor Riwall PRO RET 4014 elektrický
Zobrazit více

Parametry

Příkon 1400 W
Hmotnost 13.2 kg
Provzdušňovaná šířka 40 cm
Výrobce Riwall
Typ elektrické
Výkon 1.4 kW
Kolečka ano
Provedení kultivátor
Zobrazit více parametrů