Toto je pouze digitální distribuce - při platbě kartou do 30 minut dorazí kód na váš email. Při platbě převodem do 2. dne. Při nákupu v obchodě dostanete kód na účtence. Návod na aktivaci naleznete zde. 1. Jděte na stránku https://www.roblox.com/ a přihlašte se svým  herním účtem. 2. Po přihlášení klikněte v pravém horním rohu na symbol "Robux"(tlusté O) a zvolte "Redeem code" 3. Do kolonky Code zadejte kód od nás - má 18 znaků a na faktuře je uveden jako výrobní číslo. 4. Nyní klikněte na tlačítko... Celý popis

Koupit za 166 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Toto je pouze digitální distribuce - při platbě kartou do 30 minut dorazí kód na váš email. Při platbě převodem do 2. dne. Při nákupu v obchodě dostanete kód na účtence. Návod na aktivaci naleznete zde. 1. Jděte na stránku https://www.roblox.com/ a přihlašte se svým  herním účtem. 2. Po přihlášení klikněte v pravém horním rohu na symbol "Robux"(tlusté O) a zvolte "Redeem code" 3. Do kolonky Code zadejte kód od nás - má 18 znaků a na faktuře je uveden jako výrobní číslo. 4. Nyní klikněte na tlačítko Suubmit. Po obnovení stránky klávesou F5 uvidíte v pravé horním rohu částku kolik robuxů máte nyní na účtě. Utraťte svého Robuxy za nové položky pro svého avatara a další výhody ve svých oblíbených hrách.
Nejlepší dárek pro každého fanouška Roblox.
Objevte miliony her zdarma na Robloxu a hrajte s přáteli na počítači, telefonu, tabletu, konzoli Xbox One, Oculus Rift nebo HTC Vive.
Poznámka: Tento produkt poskytuje Robux a nelze jej použít pro nákup Roblox Premium.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Roblox
Platforma Roblox