Technicke specifikace - Výrobce - Samsung - Provedení - Provedení - Externí disk se dá připojit a odpojit od počítače běham pár sekund, většinou pomocí USB nebo po síti. Interní se montuje do počítače a je pevnou součástí každého desktop PC. - interní - Formát disku - Formát disku - Určuje rozměr disku v palcích 1.8 - Nejmenší model externího-přenosného pevného disku 2.5 - v interním provedení se dávají do notebooků, externí jsou v tomto provedení většinou velmi mobilní 3.5 - nejrozšířenější rozměr... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Technicke specifikace

- Výrobce
- Samsung
- Provedení
- Provedení
- Externí disk se dá připojit a odpojit od počítače běham pár sekund, většinou pomocí USB nebo po síti. Interní se montuje do počítače a je pevnou součástí každého desktop PC.
- interní
- Formát disku
- Formát disku
- Určuje rozměr disku v palcích 1.8 - Nejmenší model externího-přenosného pevného disku 2.5 - v interním provedení se dávají do notebooků, externí jsou v tomto provedení většinou velmi mobilní 3.5 - nejrozšířenější rozměr nacházející se v 90% stolních počítačů, u externích se jedná většinou o větší disky nevhodné ke stálému nošeni
- 2.5 palce
- Rozhraní
- SATA III
- Kapacita
- Kapacita
- Kolik se na daný hard disk vejde dat v GB.
- 2000 GB
- Otáčky
- Otáčky
- Obvyklá uváděná rychlost disku je udávána počtem otáček za minutu.Čim větší otáčky tím rychleji čteme data z pevného disku = čím více ot./min tím lépe.
- SSD
- SSD
- SSD
- Solid-state drive (zkratka SSD) je typ pevného disku, který ukládá data na flash paměť. Na rozdíl od klasických pevných disků neobsahuje pohyblivé mechanické části a má mnohem nižší spotřebu elektrické energie (příkon). SSD emuluje rozhraní používané pro pevné disky (typicky SATA), aby je mohl snadno nahradit.
- ano
- Rozměry a další fyzické parametry
- Hmotnost
- 60 g
- Přenosová rychlost
- Max. rychlost čtení [MB/s]
- 550 MB/s
- Max. rychlost zápisu [MB/s]
- 520 MB/s
Popis produktu
Svěřte svá data do rukou spolehlivému a maximálně výkonnému přístroji. Inovativní SSD disk 860 EVO od značky Samsung je vybaven kapacitou 2 terabajty, nejnovější technologií V-NAND a výkonnými ovládacími algoritmy. Rychlost zápisu dat činí až neuvěřitelných 520 megabajtů za sekundu a rychlost čtení dokonce až 550 megabajtů za sekundu. O perfektní výkon se stará také vysoká vyrovnávací paměť či vylepšené algoritmy, které zajišťují vysokou kompatibilitu. Disk je k dispozici v 2,5palcovém provedení. Intuitivní ovládací software vás provede veškerou správou disku a zajistí vám tu nejlepší bezpečnost pro všechna vaše data.
Parádní rychlost pro všechny vaše soubory
Zapomeňte na zdlouhavé čekání a nekonečné načítání souborů… S výkonným SSD diskem 860 EVO o kapacitě 2 terabajty vám bude práce i zábava šlapat jako hodinky. Zařízení je vybaveno chytrou technologií Intelligent TurboWrite, díky které si užijete rychlosti sekvenčního zápisu až 520 megabajtů za sekundu a rychlosti sekvenčního čtení dokonce až 550 megabajtů za sekundu. Vysoká vyrovnávací paměť zajistí konzistentní výkon i při přenosu větších dat.
Výkon na profesionální úrovni
SSD je obohacen o nejnovější technologii V-NAND, která zajišťuje až osmkrát delší životnost. Výrobce tak na zařízení nabízí pětiletou záruku. Spolehnout se můžete na plynulý chod, a to ať pracujete s fotografiemi, textovými soubory nebo i náročnými 4K videi či aplikacemi. Přístroj navíc obsahuje vylepšený algoritmus ECC a ovladač MJX, které jsou jistotou perfektního výkonu i vysoké kompatibility.
Ideální volba pro každého
Ať už preferujete jakékoli zařízení, přijdete si na své. SSD je k dispozici jak v této 2,5palcové variantě, kterou skvěle využijete v případě počítačů a notebooků, tak i s rozhraním SATA M.2 (2280) a mSATA, jež je vhodné pro ultra-slim zařízení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Kapacita 2048 GB
Vyrovnávací paměť 2000 MB
Otáčky SSD
Formát disku 2.5"
Rozhraní SATA 6Gb/s
SSD ano
Technologie flash paměti TLC
Hybridní disk SSHD ne
HDD ne
Pro notebook ano
Pro NAS ano
Hmotnost 88 g
Max. rychlost čtení [MB/s] 560 MB/s
Max. rychlost zápisu [MB/s] 530 MB/s
Zobrazit více parametrů