AF 85mm f/1.4 Sony FE II Nový inovovaný objektiv Samyang AF 85mm f/1.4 FE II stvořený pro úžasné portréty Nový inovovaný objektiv Samyang AF 85mm f/1.4 FE II je kompaktní portrétní objektiv s úžasným výkonem pro fotoaparáty Sony s full frame snímačem. Objektiv je vybaven rychlým automatickým zaostřováním a těsněním proti nepříznivým vlivům, které z něj spolu s nízkou hmotností a kompaktní velikostí činí vynikající nástroj pro fotografování v mnoha situacích. Objektiv je nejlehčí ze všech objektivů... Celý popis

Koupit za 15 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

AF 85mm f/1.4 Sony FE II

Nový inovovaný objektiv Samyang AF 85mm f/1.4 FE II stvořený pro úžasné portréty

Nový inovovaný objektiv Samyang AF 85mm f/1.4 FE II je kompaktní portrétní objektiv s úžasným výkonem pro fotoaparáty Sony s full frame snímačem. Objektiv je vybaven rychlým automatickým zaostřováním a těsněním proti nepříznivým vlivům, které z něj spolu s nízkou hmotností a kompaktní velikostí činí vynikající nástroj pro fotografování v mnoha situacích. Objektiv je nejlehčí ze všech objektivů s vysokou světelností f/1.4, ohniskovou vzdáleností 85 mm, a kompatibilitou s bajonetem Sony FE.

Nový 85mm objektiv má působivou optickou konstrukci, která se skládá z 11 členů v 8 skupinách (zahrnující 4 HR členy a 1 ED člen). V kombinaci s obrazovým full frame snímačem Sony poskytuje tento objektiv skvělou kvalitu ve všech oblastech obrazu. Clona má 9 lamel, které vytvářejí jemný, krémový a přirozeně vypadající bokeh. S využitím tohoto jemného bokehu snadno vytvoříte snímky, které vaše subjekty zvýrazní oproti nápadným pozadím, ať již fotíte portréty, detailní záběry nebo produktovou fotografii.

Nový objektiv je vybaven lineárním krokovým motorem (STM) společnosti Samyang, který uspokojí jak fotografy, tak filmaře svým tišším a přesnějším ovládáním větších a těžších skupin ostřících čoček. Ve srovnání s předchozím modelem AF 85 mm je tento nový objektiv AF 85 mm f/1.4 FE II optimalizován nejen pro focení, ale i natáčení videí díky tomu, že minimalizuje vibrace a hluk.

Na straně objektivu je vlastní přepínač, který lze nastavit na manuální ostření nebo tak, aby umožnil úpravu clony otáčením ostřícího kroužku. Pod vlastním přepínačem je tlačítko pro podržení ostření. Stisknutím tohoto tlačítka na objektivu uzamknete objektiv na danou zaostřovací vzdálenost. Prostřednictvím nastavení nabídky na těle fotoaparátu může uživatel tlačítku pro podržení ostření přiřadit také jiné požadované funkce.

Objektiv má gumový ostřicí kroužek s mikrovzorem, se kterým se skvěle manipuluje a který se snadněji ovládá, když na sobě máte rukavice. Těsnění proti nepříznivým vlivům počasí zajišťuje používání i v náročných povětrnostních podmínkách.

Hlavní vlastnosti:

- Nízká hmotnost, pouze 509 g

- Skvělý pro úžasné portréty

- Vlastní přepínač a tlačítko pro držení ostření

- Vybavený lineárním krokovým motorem (STM) od společnosti Samyang

- 9lamelová clona, která vytváří jemný, krémový a přirozeně vypadající bokeh

- Působivá optická konstrukce

Technické specifikace

Průměr (mm): 83.4
Počet lamel clony: 9
Velikost filtru (Cirkulární): 72 mm
Typ ostření: Automatické zaostřování
Délka (mm): 99.5
Počet členů/skupin objektivu: 11/8
Objektiv pro formát: Full Frame
Bajonet objektivu/fotoaparátu: Sony FE
Maximální clona: 1.4
Maximální zvětšení (x): 0.12
Minimální clona: 16
Minimální zaostřovací vzdálenost (cm): 85
Hmotnost (g): 509
Foto / Video: Foto
Zobrazit více

Parametry

Typ objektivu s pevným ohniskem
Výrobce Samyang
Maximální ohnisková vzdálenost 85 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 85 mm
Minimální zaostřovací vzdálenost 85 cm
Průměr filtru 72 mm
Hmotnost 778 g
Pro formát snímače Full Frame
Světelnost f/1.4
Optický stabilizátor ne
Makro režim ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty