Sony FE 70-200 mm f/2,8 GM II OSS - nový plnoformátový teleobjektiv přináší vynikající optický výkon v celém rozsahu ohniska. Kombinace 11 lamelové clony a vysoké světelnosti f/2,8 vytváří dokonale hladký a přirozený bokeh. Objektiv disponuje čtyřmi lineárními motory, které se starají o maximálně rychlý a přesný autofokus. S váhou pouhých 1 045 gramů je o přibližně 30% lehčí než první verze tohoto objektivu. Minimální zaostřovací vzdálenost činí 40 cm, což je z původních 96 cm opravdu působivý rozdíl.... Celý popis

Koupit za 67 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sony FE 70-200 mm f/2,8 GM II OSS - nový plnoformátový teleobjektiv přináší vynikající optický výkon v celém rozsahu ohniska. Kombinace 11 lamelové clony a vysoké světelnosti f/2,8 vytváří dokonale hladký a přirozený bokeh. Objektiv disponuje čtyřmi lineárními motory, které se starají o maximálně rychlý a přesný autofokus. S váhou pouhých 1 045 gramů je o přibližně 30% lehčí než první verze tohoto objektivu. Minimální zaostřovací vzdálenost činí 40 cm, což je z původních 96 cm opravdu působivý rozdíl. Konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům umožňuje fotografovat i za nepříznivých podmínek. Ideální volba pro sportovní, svatební, wildlife fotografy a taktéž pro tvůrce videí. Kompatibilní s 1,4x a 2x telekonvertory.

 

Sony FE 70-200 mm f/2,8 GM II OSS
Vysoce světelný, ale extrémně lehký objektiv pro fotografii a video. Pokročilý optický design, který obsahuje jeden prvek XA (extrémně asférický) pro neuvěřitelné ostré vykreslení až do krajů, spolu s nádherně rozostřeným pozadím (bokeh) dělají z tohoto objektivu dokonalou volbu i pro ty nejnáročnější uživatele. Čtyři lineární motory XD (Extreme Dynamic) poskytují rychlé, přesné a tiché automatické ostření s minimalizovaným focus breathingem, focus shiftem a posunem os při zoomování.
Neuvěřitelně ostrý obraz
Jeden XA (extrémně asférický) člen spolu se dvěma ED (Extra Low Disperze), dvěma Super ED a jedním nově vyvinutým asférickým členem ED zajišťují vynikající rozlišení tohoto světelného teleobjektivu, který přináší dokonalou kresbu až do krajů a nádherný, přirozený bokeh. To z něj dělá špičkový full-frame objektiv ideální pro sport, wildlife, portréty a videotvorbu.
Úchvatný bokeh
Kruhová clona s 11 lamelami v kombinaci s vysokou světelností f/2,8 zaručuje nádherný kruhový efekt bokeh a vytváří dokonale rozostřené pozadí.
Úžasná čistota a kontrast
Nový povrch Nano AR Coating II společnosti Sony účinně minimalizuje vnitřní odlesky fotografovat a zamezuje tak vznikání odleskům a ghostingu. To oceníte zejména při fotografování na přímém slunečním světle a protisvětle, například ve wildlife nebo sportovní fotografii, nebo v jiných světelně obtížných situacích.
Rychlý a přesný autofokus
Čtyři lineární motory XD (Extreme Dynamic) s jejich komplexní konstrukcí poskytují extrémně rychlé a přesné zaostřování vyžadované v dynamické fotografii i videotvorbě. S tímto vysoce světelným objektivem vám neunikne žádný záběr.
Profesionální ergonomie
Konstrukce odolná vůči prachu a dešti spolu s všestrannými ovládacími prvky dělají z tohoto objektivu perfektní volbu i pro ty nejnáročnější situace - uvnitř i venku. Přední člen objektivu se snadno čistí díky fluorové povrchové úpravě.
Dynamická perspektiva
Objektiv Sony FE 70-200 mm f/2,8 GM II OSS působivě potlačuje focus breathing, focus shift a posun os při zoomování pro dokonalejší snímky.
Zobrazit více

Parametry

Typ objektivu s proměnlivým ohniskem (ZOOM)
Výrobce Sony
Určen pro Sony
Rozdělení podle zorného úhlu teleobjektivy
Maximální ohnisková vzdálenost 200 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 70 mm
Minimální zaostřovací vzdálenost 40 cm
Maximální clona 22
Průměr filtru 77 mm
Hmotnost 1045 g
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 2.8
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 2.8
Pro formát snímače Full Frame
Světelnost f/2.8
Optický stabilizátor ano
Odolnost vůči prachu/vlhku ano
Zobrazit více parametrů