Sanytol Horská vůně desinfekční osvěžovač vzduchu na plochy a textil 300 ml Sanytol vyvinul dezinfekční deodorant, který důkladně čistí a zanechává příjemný pocit svěžesti.  Neutralizuje pachy a zabije 99,9% mikroorganismů na povrchu a bytového textilu.  Jeho formule 4 v 1 dezinfikuje a čistí, neutralizuje a odstraňuje pachy a zároveň uvolňuje příjemnou horskou vůni ve vzduchu. Ničí 99,9% virů, bakterií a plísní , včetně chřipky A (H1N1). Dezinfikuje a dezinfikuje bez bělidla. Pohlcuje a ničí... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sanytol Horská vůně desinfekční osvěžovač vzduchu na plochy a textil 300 ml

Sanytol vyvinul dezinfekční deodorant, který důkladně čistí a zanechává příjemný pocit svěžesti. 

Neutralizuje pachy a zabije 99,9% mikroorganismů na povrchu a bytového textilu. 

Jeho formule 4 v 1 dezinfikuje a čistí, neutralizuje a odstraňuje pachy a zároveň uvolňuje příjemnou horskou vůni ve vzduchu.

Ničí 99,9% virů, bakterií a plísní , včetně chřipky A (H1N1).

Dezinfikuje a dezinfikuje bez bělidla.

Pohlcuje a ničí pachy odstraněním příčiny (choroboplodných zárodků).

Působí na ovzduší, povrchů a čalounění .

Nezanechává skvrny , respektuje textilie.

Příjemná vůně v celém domě - Perfume Horská vůně

Návod na použití:

- Dezinfekce vzduchu: 1. Zavřít dveře i okna v místnosti. 2. Před použitím protřepat. 3. S výrobkem ve vertikální poloze stříkat po dobu 5-10 sekund po celé místnosti (o rozloze 10-25 m2). Nechat působit 30 minut a následně vyvětrat. 

- Dezinfekce povrchů a tkanin: 1. Před použitím protřepat. 2. Nastříkat ze vzdálenosti asi 25 cm na ošetřovanou plochu (předem umytou). 3. V případě silného zápachu znovu opakovat. 4. Pro důslednou dezinfekci nechat působit 15 minut.

- Aktivní biocidní látka: 2-phenylphenol 4000 mg/kg.

- Obsahuje: ethanol, parfém.

- Hnací plyn: propan-butan

- Upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nepoužívejte na kůži, semiš, jemné oděvy (např. hedvábí), smaltované povrchy, dřevo, mořené dřevo, akrylové a plastové plochy. V případě plastů, jako je například nylon, se přípravek nastříká na prachovku a tou se ošetřovaná plocha otře. Máte-li pochybnost, udělejte zkoušku na málo viditelném místě, aby nedošlo k poškození. Nestříkejte na potraviny, ani na plochy, které jsou s nimi v kontaktu. Neaplikujte přímo na osoby, rostliny ani na domácí zvířata. Po úplném zaschnutí nehrozí žádné nebezpečí.

Tyto Sanytol vzorce jsou testovány v laboratoři mikrobiologie a v souladu s normami AFNOR a evropské antimikrobiální účinnosti. Zaručují dokonalou hygienu a jsou aktivní:

Viry podle EN14476 standardní viru chřipky A (H1N1).

Bakterie podle normy EN1276.

Houby v roce 1650 dle normy.
Zobrazit více

Parametry

Značka Sanytol
Druh spreje
Objem 300 ml
Náhradní náplň ne
Hmotnost 300 g
Výrobce Sanytol