Sanytol dezinfekční univerzální čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans. Po naředění je ideální pro čištění podlah i velkých ploch, jako jsou dveře či dlažba. Při neředěném použití dezinfikuje a ničí odolnou špínu. Vhodné pro použití na podlahy, koupelny, sanitární zařízení, pracovní plochy aj. Bez chlóru. Šetrný k povrchům. Nezanechává skvrny. Dermatologicky... Celý popis

Koupit za 328 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sanytol dezinfekční univerzální čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans. Po naředění je ideální pro čištění podlah i velkých ploch, jako jsou dveře či dlažba. Při neředěném použití dezinfikuje a ničí odolnou špínu. Vhodné pro použití na podlahy, koupelny, sanitární zařízení, pracovní plochy aj. Bez chlóru. Šetrný k povrchům. Nezanechává skvrny. Dermatologicky testováno. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku.

Vhodné pro:

- vitrifikované parkety

- laminátové podlahy

- linoleum

- podlahy z PVC a vinylu

- neporézní obklady

- mramor

- žula 

Účinnost:

- baktericidní dle normy EN 13697 neředěný (5 min.) a podle EN 1276 25% roztok (5 min.)

- virucidní podle normy EN 14476 25% roztok virus chřipky A H1N1 a Herpes simplex typ 1 (5 min)

- fungicidní podle normy EN 13697 neředěný (15 min.) a podle EN 1650 25% roztok (15 min.)

Doporučené použití:

velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy…): Zřeďte 2 víčka (70 ml) přípravku ve 4 litrech teplé vody, není třeba promíchat. 

WC, sanitární zařízení, dřezové sifóny: Naneste přímo 2 víčka (70 ml) neředěného na čištěný povrch, nechte působit celou noc.

plastové a porcelánové předměty (odpadové koše, potřeby pro domácí zvířátka): Přípravek naneste přímo na houbu nebo kartáček a vyčistěte povrch. Neoplachujte. 

 Plochy, které jsou v kontaktu s potravinami, opláchněte pitnou vodou!

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI POŽITÍ: Pokud se necítíte dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení:

biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 5000 mg/kg, < 5% neiontové povrchově aktivní látky, < 5% kationtové povrchově aktivní látky, parfém
Zobrazit více

Parametry

Objem 5 l
Značka Sanytol
Výrobce Marca