Soundbar AMBEO Soundbar Plus se subwooferem AMBEO Sub za výhodnou cenu.Recenze / testy - AVmania.cz - Recenze Hospodářské noviny 9/22 - fzone.cz AMBEO Soundbar Plus Vítejte v budoucnosti 3D prostorového zvuku. Nový model navazuje na původní soundbar AMBEO Max, který jako první nabídl reálný zážitek z domácího kina s opravdu audiofilním zvukem. Recenzenti jej určili jako nejlepší soundbar na světě. Náš nejnovější soundbar, AMBEO Soundbar Plus, jde ještě dále. Stále nabízí 3D hluboký, dokonale... Celý popis

Koupit za 45 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Soundbar AMBEO Soundbar Plus se subwooferem AMBEO Sub za výhodnou cenu.Recenze / testy

- AVmania.cz
- Recenze Hospodářské noviny 9/22
- fzone.cz

AMBEO Soundbar Plus

Vítejte v budoucnosti 3D prostorového zvuku. Nový model navazuje na původní soundbar AMBEO Max, který jako první nabídl reálný zážitek z domácího kina s opravdu audiofilním zvukem. Recenzenti jej určili jako nejlepší soundbar na světě. Náš nejnovější soundbar, AMBEO Soundbar Plus, jde ještě dále. Stále nabízí 3D hluboký, dokonale prostorově propracovaný zvuk, nyní však v menším, kompaktnějším těle než jeho oceňovaný předchůdce. Navíc je doplněn bezdrátově připojeným subwooferem AMBEO Sub pro ještě hrozivější a fyzicky hmatatelné basy. Díky jedinečné kalibraci stačí sestavu zapojit a nastavit, abyste si mohli vychutnat veškerou hloubku, působivost a prostorovost kina. 3D prostorový zvuk reprodukovaný z jednoho místa je vytvářen propracovanou technologií AMBEO, která je průlomem v oblasti 3D zvuku a byla vyvinuta ve spolupráci s německou výzkumnou organizací Fraunhofer IIS Institute.

 

Jak se soundbary AMBEO staly nejlepšími na světě? Se systémem AMBEO vytváříme virtuální sestavu reproduktorů 7.1.4, která promítá zvuk k posluchači z libovolné části místnosti. Samokalibrace AMBEO si nejprve s mimořádnou přesností naměří a zapamatuje akustické vlastnosti vaší poslechové místnosti. Poté soundbar vygeneruje a umístí sedm virtuálních reprosoustav kolem vás a další čtyři nad vaší hlavou. Při přehrávání zvuků Dolby ATMOS, DTS:X, 360 Reality Audio a MPEG-H se vám proto bude tajit dech.

 

Díky dlouhé historii audiofilních produktů a práci s highendovým zvukem jsou naše soundbary vynikající i pro poslech hudby. Můžete nechat automatickou volbu předvoleb přizpůsobit reprodukci přehrávaným skladbám nebo si sami zvolíte oblíbenou předvolbu. Můžete dokonce nechat stereofonní nahrávky přehrávat v prostoru a vytvořit tak vzrušující 3D hudební zážitky. Podle vašeho hudebního vkusu s volitelným subwooferem AMBEO Sub nebo bez něj. Vše uslyšíte, jako byste byli v hledišti před kapelou, která hraje živě jen pro vás. Všechny pokročilé funkce soundbaru AMBEO Plus dávají dohromady systém schopný poskytnout působivou vysokou věrnost ve 2D nebo 3D. Z jediného malého zařízení umístěného pod televizorem získáte jak úchvatný zvuk domácího kina, tak studiový poslech hudby na audiofilní úrovni.

 

Intuitivní aplikace Smart Control na mobilu obsahuje nastavení zvuku, ekvalizér a další funkce. Platforma AMBEO|OS je kompatibilní se všemi hlavními službami pro streamování zvuku a také s připojením Wi-Fi a Bluetooth. Díky pravidelným aktualizacím budete mít vždy přístup k nejnovějším formátům a funkcím. Soundbary AMBEO tak můžete integrovat do stávajícího multimediálního prostředí a využívat výhod budoucího vývoje po mnoho let. Vítejte v budoucnosti 3D prostorového zvuku.

 

Špičková technologie multi-sub array umožňuje připojit až čtyři subwoofery AMBEO Sub pro škálování basového výkonu a jejich individuální kalibraci pro optimální zvuk. Bezdrátové připojení zajišťuje, že můžete v místnosti udržovat architektonicky čistý vzhled bez potřeby jakýchkoli kabelů.

 

 

Vlastnosti

- Špičkový mikrofon pro přesnou analýzu vašeho poslechového prostoru

- 3D nahrávky jsou reprodukovány v realistické dokonalosti v prostoru okolo vás i nad vámi

- Kompatibilita s Dolby Atmos, MPEG-H, Sony 360 Reality Audio a DTS:X

- Operační systém AMBEO|OS s podporou AirPlay 2, Spotify Connect a Tidal Connect

- Upmix technology vytvoří prostorový zvuk i ze stereofonní nahrávky

- Vysoce kvalitní reproduktory poskytující špičkový Sennheiser zvuk

- Možnost připojení až čtyř bezdrátový subwooferů AMBEO Sub

- Vysoce funkční elektronika zaručuje dokonalé efekty v každém prostředí

- Smart Control aplikace na mobilu

 

Obsah balení:

- AMBEO Soundbar Plus

- dálkový ovladač včetně lithiové baterie

- prémiový vysokorychlostní kabel HDMI 2.1

- přívodní kabel 

- návod na použití

AMBEO Sub

AMBEO Sub zaručuje dechberoucí filmový zážitek a je, jak byste od Sennheiseru očekávali, vynikající i pro poslech vaší oblíbené hudby. Náš nejnovější subwoofer AMBEO Sub přináší jedinečný absolutně reálný, mohutně dynamický zvuk navržený tak, aby vám naskočila husí kůže. Subwoofer je poháněn technologií AMBEO, která je průlomem v oblasti 3D zvuku a byla vyvinuta ve spolupráci s německou výzkumnou organizací Fraunhofer IIS Institute. Extrémně hluboké basy jsou poháněny virtualizační technologií AMBEO, která poskytuje nejpřirozenější, zcela reálný zvuk skutečných prostorových událostí, jaké jste ještě nezažili. 8" špičkový patentovaný woofer ve spojení s 350W zesilovačem třídy D (digitální) zaručuje nepřekonatelně mohutné, razantní i fyzicky vnímané basy.

 

Uzavřená ozvučnice subwooferu s krásným designem, který odpovídá neuvěřitelné kvalitě zvuku, zajišťuje audiofilní, nejhlubší a přesto nezkreslené basy až k 27 Hz. Jeho špičková technologie multi-sub array umožňuje připojit až čtyři subwoofery k soundbaru AMBEO Plus pro škálování basového výkonu a jejich individuální kalibraci pro optimální zvuk. Bezdrátové připojení zajišťuje, že můžete v místnosti udržovat architektonicky čistý vzhled bez potřeby jakýchkoli kabelů. Intuitivní aplikace Smart Control a naše webové rozhraní zaručují hladký a příjemný uživatelský zážitek, který kromě mnoha dalších nejmodernějších funkcí vytvořených pro maximální využití systému AMBEO, který využívá technologii Bluetooth Low Energy, která kromě dalších výhod zajišťuje nejnižší latenci, tedy dokonalou časovou souhru obrazu a zvuku. Navíc obsahuje i několik nastavení zvuku a ekvalizéru. Komplexní vnímání interiéru systémem AMBEO a snadné nastavení vám umožní užívat si zařízení bez nutnosti složitých prvních kroků a integrovat AMBEO Sub do vašeho stávajícího multimediálního prostředí.

 

 

Vlastnosti

- uzavřená ozvučnice

- 8" špičkový patentovaný woofer reproduktor

- kompatibilita s Dolby Atmos, MPEG-H, Sony 360 Reality Audio a DTS:X

- 350W zesilovač třídy D (digitální)

- možnost připojení až čtyř bezdrátových subwooferů AMBEO Sub k jednomu soundbaru AMBEO Plus

- vysoce funkční elektronika  a špičkový reproduktor zaručuje dokonalé basové efekty

Obsah balení:

- AMBEO Sub

- přívodní kabel 

- návod na použití

 

Více informací o AMBEO Sub
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 6.3 kg
Výrobce Sennheiser