SHARK WOOD 1500

0 %
(0 hodnocení)

Profesionální dvounápravový vozík za čtyřkolku WOOD 1500 Vysokokapacitní profesionální dvounápravový přívěs za čtyřkolku, UTV nebo malotraktor je neocenitelným pomocníkem pro převoz těžkých a objemných nákladů, svoz dřeva, transport sypkých materiálů, zahradního odpadu, stavebního materiálu nebo pro lov. Pro převážení dřeva a dlouhých nákladů lze celou korbu nebo jen přední a zadní čelo sejmout, a náklad naložit pomocí výklopného jeřábu. Opěrné nohy zvyšují stabilitu přívěsu při nakládání a vykládání... Celý popis

Koupit za 39 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Profesionální dvounápravový vozík za čtyřkolku WOOD 1500
Vysokokapacitní profesionální dvounápravový přívěs za čtyřkolku, UTV nebo malotraktor je neocenitelným pomocníkem pro převoz těžkých a objemných nákladů, svoz dřeva, transport sypkých materiálů, zahradního odpadu, stavebního materiálu nebo pro lov. Pro převážení dřeva a dlouhých nákladů lze celou korbu nebo jen přední a zadní čelo sejmout, a náklad naložit pomocí výklopného jeřábu. Opěrné nohy zvyšují stabilitu přívěsu při nakládání a vykládání pomocí výložníku. Bezkonkurenční terénní prostupnost díky širokým nízkotlakým pneumatikám s výkyvně uloženými nápravami. Robustní ocelová zinkovaná a práškově lakovaná konstrukce s kvalitní galvanickou ochranou. Profesionální výrobek vysoké kvality.

Teleskopický výložník
Praktický jeřáb vám pomůže zvedat těžké náklady. Úhel výložníku lze snadno nastavit bez pomoci nářadí a umožňuje tak zvedání a nakládání těžkých předmětů bez nutnosti neustálého přemísťování přívěsu. Jeřáb může být dovybaven elektrickým nebo ručním navijákem (nejsou součástí dodávky).

Snadno snímatelná sklápěcí korba
Po vyjmutí pouhých dvou čepů lze celou korbu kompletně sejmout. Do kotvících míst v rámu je možné nasadit klanice (jsou součástí dodávky), a za méně než pět minut tak získáte velký přívěs pro přepravu klád, dřeva a dlouhých nákladů. Korbu lze sklápět za pomoci jeřábu.

Vlastnosti:

- Profesionální multifunkční dvounápravový vozík s nakládacím jeřábem
- Odnímatelné zadní i přední čelo
- Odnímatelná sklápěcí korba
- Teleskopický výklopný jeřáb
- Opěrné nohy zvyšují stabilitu přívěsu při nakládání a vykládání pomocí jeřábu
- Robustní pozinkovaná a práškově lakovaná konstrukce
- Vysoká nosnost: 1400 kg
- Nosnost jeřábu: 400 kg
- Hmotnost přívěsu: 302 kg
- Rozměry přívěsu DxŠxV: 380 x 130 x 190 cm
- Rozměry korby: 200 x 107 x 58 cm
- Extra široké nízkotlaké pneumatiky 22x11-10
- Dva páry klanic v ceně

[H] ©INZUN | All rights reserved
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shark