- s organickým mýdlem z rostlinného oleje - bez enzymů, bez genetického inženýrství - pere barevné prádlo jemně a důkladně - vhodný pro outdoorové a sportovní oblečení - přirozeně svěží vůně bio mátového oleje a oleje z citronové trávy - 100% biologicky rozložitelný - až na 21 praček Specifikace produktu: Speciální, energeticky úsporná metoda Sonett saponifikace bez přidání energie a použití olejů a esenciálních olejů ze 100% ekologického zemědělství jsou základními kvalitativními vlastnostmi... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- s organickým mýdlem z rostlinného oleje

- bez enzymů, bez genetického inženýrství

- pere barevné prádlo jemně a důkladně

- vhodný pro outdoorové a sportovní oblečení

- přirozeně svěží vůně bio mátového oleje a oleje z citronové trávy

- 100% biologicky rozložitelný

- až na 21 praček

Specifikace produktu:

Speciální, energeticky úsporná metoda Sonett saponifikace bez přidání energie a použití olejů a esenciálních olejů ze 100% ekologického zemědělství jsou základními kvalitativními vlastnostmi pracího prostředku Color. Použitím kombinace citrátů a mýdla není pro všechny tvrdosti vody nutné žádné další změkčovadlo.

Rozsah použití:

Pro všechny pratelné barevné textilie z bavlny, lnu, konopí, mikrovláken, jako je rouno, softshell, Goretex a směsové tkaniny, od 20 do 60 ° C.

 

Původ a vlastnosti složek:

Mýdlo, cukrová povrchově aktivní látka a síran mastného alkoholu mají v tomto tekutém pracím prostředku doplňkový a zpevňující účinek. U mýdla se řepkový olej / slunečnicový olej z kontrolovaného ekologického pěstování zmydelňuje pomocí hydroxidu draselného ve speciálním procesu zmýdelnění, bez vnějšího přívodu tepla. Mýdlo, jako látka aktivní při praní, jedinečně kombinuje všechny vlastnosti smáčení nečistot, uvolňování nečistot a přenášení nečistot, které jsou pro prací proces nezbytné. Za tímto účelem je mýdlo vyztuženo cukrovými povrchově aktivními látkami a síranem mastných alkoholů, které se získávají z čistě rostlinných surovin cukru, škrobu a kokosového tuku chemickými reakcemi za pomoci kyselin. Tato kombinace zároveň eliminuje nevýhodu mýdla, a to tvorbu vápenného mýdla, které se může usazovat na prádle, pokud je dávkování změkčovače nepřesné. Alkohol, který se získává kvašením rostlinného škrobu, se používá k uchování tekutého pracího prostředku a umožňuje tak vysokou koncentraci pracího prostředku. Sulfátovaný ricinový olej, nazývaný také turecký červený olej, se získává reakcí oleje s kyselinou sírovou. Zvyšuje schopnost pracího prostředku rozpouštět mastnotu.

Technická specifikace:

Hustota: (20 ° C), přibližně 1,063 / cm3

Hodnota pH: (20 ° C), (5 g / l H20) přibližně 8,5-9,5

Při teplotách pod 10–15 ° C se produkt změní a trochu zpevní a zakalí, což v teple opět zmizí, v případě potřeby jemným protřepáním.

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

Držte mimo dosah dětí.

 

Biodegradace:

Mýdlo vyrobené z rostlinných olejů má ve srovnání se všemi ostatními pracími látkami speciální vlastnost, kterou bezprostředně po použití kombinuje s vápnem, které je vždy přítomno v odpadních vodách, za vzniku vápenného mýdla, a jeho povrchově aktivní účinek na vodní organismy je tak neutralizován ( primární degradace).

Vápenaté mýdlo je pak mikroorganismy rychle rozloženo na 100% na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad).

Během výrobního procesu cukerných povrchově aktivních látek, síranu kokosového mastného alkoholu a sulfátovaného ricinového oleje se z rostlinných surovin extrahují části škrobu, cukr a tuk, ale jejich přirozená struktura je zachována v plném rozsahu. Pro mikroorganismy je tedy relativně snadné tyto povrchově aktivní látky zcela rozložit na 100%. Mýdlo, cukrové povrchově aktivní látky, síran kokosového mastného alkoholu a sulfátovaný ricinový olej jsou podle OECD považovány za snadno biologicky rozložitelné.

 

Prohlášení o výrobku:

Mýdlo vyrobené z řepkového / slunečnicového oleje z certifikovaného ekologického pěstování 15-30%

Cukrová povrchově aktivní látka 5–15%

Citrát 5-15%

Rostlinný alkohol (ethanol) 5–15%

Sulfát alkoholu z kokosového tuku 1–5%

Síranový ricinový olej 1–5%

Přírodní éterické oleje ze stromu Litsea, máty, hořkého pomeranče (petitové zrno), citronové trávy a borovice švýcarské z kontrolovaného ekologického pěstování
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonett
Objem 1.5 l
Hmotnost 1.5 kg
Druh gely
Značka Sonett