Chytrý spínač elektroměru Sonoff POWR316D Pohodlně spravujte své domácí spotřebiče, aniž byste museli vstát z pohovky! Chytré relé Sonoff POWR316 umožňuje dálkově ovládat spotřebiče pomocí aplikací nebo hlasových asistentů. Umožňuje sledovat kumulované údaje a také nastavit konkrétní hodnoty denní, týdenní nebo měsíční spotřeby energie. Je také vybaveno ochranou proti přetížení a jeho maximální zatěžovací proud je 16 A pro odporové zátěže. Šetřete energii a peníze Nastavte si vlastní parametry... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chytrý spínač elektroměru Sonoff POWR316D

Pohodlně spravujte své domácí spotřebiče, aniž byste museli vstát z pohovky! Chytré relé Sonoff POWR316 umožňuje dálkově ovládat spotřebiče pomocí aplikací nebo hlasových asistentů. Umožňuje sledovat kumulované údaje a také nastavit konkrétní hodnoty denní, týdenní nebo měsíční spotřeby energie. Je také vybaveno ochranou proti přetížení a jeho maximální zatěžovací proud je 16 A pro odporové zátěže.

Šetřete energii a peníze

Nastavte si vlastní parametry spotřeby energie a snižte tak své účty za elektřinu. Hodnoty denní, týdenní i měsíční spotřeby energie si můžete snadno nastavit například doma - po dosažení cílové spotřeby obdržíte oznámení na svůj chytrý telefon. Relé také nabízí režim inkasu, který vždy po určité době automaticky vypne spotřebiče. Šetřit peníze nebylo nikdy jednodušší!

 

Řada aplikací

Relé značky Sonoff se osvědčí téměř kdekoli. S jeho pomocí mimo jiné zkontrolujete měsíční spotřebu elektřiny v obchodním centru nebo na farmě. Můžete jej také použít ke kontrole denní spotřeby energie v garáži nebo bazénu.

 

Na míru vašemu dni

Přizpůsobte zařízení připojená k relé svému dennímu rozvrhu. Výrobek je vybaven časovačem, takže si můžete nastavit například to, kdy se má rozsvítit světlo a kdy zhasnout. Spínač navíc může fungovat i bez přístupu k Wi-Fi - stačí využít funkci podpory sítě LAN.

 

Ještě lepší přístup k informacím

Pohodlně ovládejte data shromážděná spínačem. Propojte spínač POWR316D s aplikací eWeLink a sledujte jej ze svého telefonu! Můžete si také nainstalovat speciální doplněk do svého notebooku a zjistit, které spotřebiče jsou zapnuté, nebo zkontrolovat spotřebu energie ve svém bytě. Relé navíc ukládá nashromážděná data až po dobu 6 měsíců - pokud chcete, můžete je úspěšně exportovat a uložit do telefonu. Zařízení má také zabudovaný LCD displej, který vás mimo jiné informuje o celkové spotřebě energie, aktuálním výkonu a aktuální spotřebě přijímače.

 

Hlasové ovládání

Chytré relé spolupracuje s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Stačí pár slov a můžete pohodlně ovládat připojená zařízení! Nemusíte ani vstávat z postele, abyste zhasli světla. Kromě toho je výrobek kompatibilní také se softwarem IFTTT a Alexa Energy Dashboard, který vám umožní sledovat spotřebu elektřiny.

 

Dokonalé zabezpečení

Používejte chytré relé Sonoff bez obav o bezpečnost. Zařízení je vybaveno pokročilou ochranou proti přetížení, která automaticky vypne připojené zařízení při dosažení nastavených hodnot proudu. Kryt zařízení je navíc vyroben z vysoce kvalitního PC materiálu, který poskytuje účinnou ochranu proti požáru.

Model
POWR316D

Rozměry
98 x 54 x 31 mm

Barva
Bílá

Vstup/výstup
100-240 V, 50/60 Hz, max. 16 A

Materiál krytu
PC V0

Připojení WiFi
IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHZ

Maximální zátěžový proud:
16A pro odporové zátěže
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff
Napájení Ze sítě