Sonoff Smart Switch MINI R2

95 %
(12 hodnocení)

DIY chytrý Wi-Fi spínač Sonoff MINI R2 Chytrý Wi-Fi spínač Sonoff MINI R2 vám dává ještě více možností pro správu vašeho chytrého domova. I přes své malé rozměry zaujme výkonným provozem. Umožňuje ovládat zařízení hlasem nebo aplikací a díky DIY režimu si jej ještě lépe přizpůsobíte svým potřebám. Umožňuje také připojení externích přepínačů. Zajišťuje bezpečnost používání a velmi snadno se instaluje.     Funguje v různých konfiguracích Zařízení může pracovat s různými typy externích spínačů,... Celý popis

Koupit za 234 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DIY chytrý Wi-Fi spínač Sonoff MINI R2

Chytrý Wi-Fi spínač Sonoff MINI R2 vám dává ještě více možností pro správu vašeho chytrého domova. I přes své malé rozměry zaujme výkonným provozem. Umožňuje ovládat zařízení hlasem nebo aplikací a díky DIY režimu si jej ještě lépe přizpůsobíte svým potřebám. Umožňuje také připojení externích přepínačů. Zajišťuje bezpečnost používání a velmi snadno se instaluje.

 

 

Funguje v různých konfiguracích

Zařízení může pracovat s různými typy externích spínačů, jako je SPDT nebo NC/NO. Díky malým rozměrům jej můžete instalovat do různých typů rozvodných skříní. Je také kompatibilní s evropskou normou. Je vhodný pro konfiguraci schodišťových spínačů nebo dveřních spínačů. MINI R2 perfektně funguje i s osvětlením. Následující režim činí světlo dokonale kompatibilní s nástěnným vypínačem.

Aplikace, která vám usnadní život

Chcete další možnosti? Použijte aplikaci eWeLink a ovládejte svá zařízení na dálku. Můžete jim také vytvořit přísné pracovní plány. Sonoff MINI R2 je navíc kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant, takže své chytré zařízení můžete ovládat také hlasovými příkazy. Můžete také vytvářet pokročilé inteligentní scény.

Sdílejte kontrolu

Tím možnosti, které vám aplikace nabízí, nekončí. Vybraná zařízení můžete sdílet s ostatními členy domácnosti, aby se i oni mohli těšit z jejich pohodlného dálkového ovládání. Sdílejte ovládání se svou rodinou nebo přáteli – oni ocení možnost spravovat chytré spotřebiče ze svých chytrých telefonů.

Ještě více možností s režimem DIY

O něco pokročilejší uživatelé si mohou spínač Sonoff dále přizpůsobit svým očekáváním. Speciální DIY režim vám umožňuje použít REST API pro připojení MINI R2 k vašemu již existujícímu systému správy chytrého domu.

Užijte si bezpečné používání

Sonoff MINI R2 je bezpečný, což potvrzuje certifikát ANATEL. Výrobek také prošel 2KV testy. A co víc, porty S1 a S2 byly označeny šedou barvou, abyste si pamatovali, že je nesmíte připojovat vysokým proudem. Externí anténa přepínače byla umístěna uvnitř přepínače pro zvýšení výkonu a bezpečnosti zařízení.

 

Specifikace:

- Značka Sonoff
- Model MINIR2
- Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
- Vstup AC 100-240V 50/60Hz 10A Maks.
- Výstup AC 100-240V 50/60Hz 10A Maks.
- Materiál PC V0
- Velikost 42,6x42,6x20 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff
Napájení Ze sítě
Bluetooth ne
ZigBee ne
Kompatibilní s Google Assistant ano
Kompatibilní s Amazon Alexa ano