Sonoff T2EU2C-RF

81 %
(7 hodnocení)

Sonoff RF R2 je vylepšená verze populárního Sonoff RF spínače, který kombinuje WiFi a rádiové připojení, umožňující dálkové ovládání široké škály zařízení. Jeho univerzální funkce a snadná integrace do existujících systémů ho činí skvělým řešením pro automatizaci domácnosti. Dálkové ovládání Sonoff RF R2 umožňuje uživatelům dálkově ovládat různá zařízení prostřednictvím aplikace eWeLink, která je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android i iOS. Bez ohledu na to, zda se jedná o domácí spotřebiče,... Celý popis

Koupit za 125 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sonoff RF R2 je vylepšená verze populárního Sonoff RF spínače, který kombinuje WiFi a rádiové připojení, umožňující dálkové ovládání široké škály zařízení. Jeho univerzální funkce a snadná integrace do existujících systémů ho činí skvělým řešením pro automatizaci domácnosti.
Dálkové ovládání
Sonoff RF R2 umožňuje uživatelům dálkově ovládat různá zařízení prostřednictvím aplikace eWeLink, která je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android i iOS. Bez ohledu na to, zda se jedná o domácí spotřebiče, osvětlení nebo ventilátory, lze je jednoduše ovládat pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovladače.
Flexibilní časové plány
S podporou až 8 časových plánů může Sonoff RF R2 automaticky zapínat a vypínat připojená zařízení podle předem nastavených časových intervalů. Tím se uživatelům poskytuje větší pohodlí a možnost úspory energie.
WiFi a RF připojení
Sonoff RF R2 využívá připojení WiFi 2,4 GHz s podporou standardů 802.11 b/g/n pro rychlé a spolehlivé propojení s domácí sítí. Současně je vybaven rádiovým připojením na frekvenci 433,92 MHz, což umožňuje komunikaci s dalšími zařízeními v síti RF.
Zabezpečení a kompatibilita
Spínač Sonoff RF R2 poskytuje zabezpečení pomocí protokolu WPA-PSK/WPA2-PSK, který chrání komunikaci a zaručuje soukromí uživatelů. Je také kompatibilní s populárními hlasovými asistenty, včetně Amazon Alexy a Google Assistant, což umožňuje ovládání zařízení pomocí hlasových příkazů.
Univerzální použití
Díky svému designu a vlastnostem je Sonoff RF R2 kompatibilní s širokou škálou zařízení, včetně osvětlení, domácích spotřebičů, ventilátorů a dalších elektrických zařízení. Je ideálním řešením pro automatizaci domácnosti, umožňující uživatelům získat kontrolu nad svým prostředím a zvýšit efektivitu a komfort.
Pro instalaci Sonoff RF R2 do elektrické sítě je nezbytná přítomnost zkušeného elektrikáře.
Parametry: 

Model: RF R2 (M0802010002)
Napájení: 90-250 V AC (50/60 Hz)
Maximální proud: 10 A
Maximální výkon: 2200 W
Počet podporovaných časových plánů: 8
Komunikace: WiFi 2,4 GHz, 802.11 b/g/n
Rádiové připojení: RF 433,92 MHz
Zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK
Aplikace: eWeLink pro Android/iOS
Kompatibilita s hlasovými asistenty: Amazon Alexa, Google Assistant
Počet kanálů: 1
Materiál pouzdra: Ohnivzdorný ABS V0
Pracovní teplota: 0°C - 40°C
Vlhkost: 5%-90% RH
Certifikace: CE
Rozměry: 88 x 38 x 23 mm
Hmotnost: 52 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff
Napájení Na baterie
Podporující Android ano
Podporující iOS ano