Sonoff ZBMINIL2

82 %
(5 hodnocení)

Sonoff Smart Switch ZBMINIL2 Chcete snadněji spravovat svá zařízení? S přepínačem Sonoff to bude možné! S jeho pomocí získáte kontrolu nad osvětlením. Vyznačuje se malými rozměry, takže jej snadno nainstalujete do různých montážních krabic, a navíc spolupracuje s různými typy vypínačů. Navíc jej můžete ovládat hlasem, protože je kompatibilní s aplikacemi Google Home nebo Amazon Alexa. Chytrý vypínač Vypínač Sonoff Smart Switch se vyznačuje malými rozměry, takže jej můžete namontovat do různých... Celý popis

Koupit za 385 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sonoff Smart Switch ZBMINIL2

Chcete snadněji spravovat svá zařízení? S přepínačem Sonoff to bude možné! S jeho pomocí získáte kontrolu nad osvětlením. Vyznačuje se malými rozměry, takže jej snadno nainstalujete do různých montážních krabic, a navíc spolupracuje s různými typy vypínačů. Navíc jej můžete ovládat hlasem, protože je kompatibilní s aplikacemi Google Home nebo Amazon Alexa.

Chytrý vypínač

Vypínač Sonoff Smart Switch se vyznačuje malými rozměry, takže jej můžete namontovat do různých montážních krabic, dokonce i do té nejmenší - EU/86/120. Navíc funguje s různými typy externích vypínačů, jako je kolébkový vypínač nebo nástěnný vypínač s tlačítky. Zařízení Sonoff se také snadno instaluje a nevyžaduje nulový vodič.

Více možností ovládání

Inteligentní spínač Sonoff má možnost obousměrného ovládání. Můžete jej snadno připojit k osvětlení schodiště. Navíc pro ještě snadnější ovládání můžete vytvářet chytré scény a pomocí funkce časovače můžete nastavit, kdy se mají světla zapnout, vypnout, nebo naplánovat časové smyčky.

Jednoduchost a spolehlivost

Pro větší pohodlí je spínač Sonoff vybaven hlasovým ovládáním, protože vykazuje kompatibilitu s aplikacemi Google Home, Amazon Alexa nebo Alice. Navíc se nemusíte obávat problémů s internetem, protože Sonoff se svým spínačem Zigbee 3.0 se může připojit k rozbočovači Zigbee a vytvořit domácí síť LAN. Navíc máte možnost ovládat osvětlení, i když jeho výkon je pouze 3 W.

Rychlé spuštění

Připojení chytrého spínače je velmi snadné. Stačí jej propojit se správným zařízením a poté stáhnout aplikaci eWeLink. Nyní stačí spárovat telefon a zařízení s technologií Bluetooth. To vám umožní vykonávat kontrolu nad celou domácností, i když jste v práci nebo na nákupech.

Záruka bezpečnosti

Chytrý vypínač Sonoff ZBMINIL2 je zárukou bezpečnosti, a proto je jeho kryt vyroben z PC s požární odolností V-0. Navíc svorkovnice zaručují bezpečnost kabelů a zajišťují jejich spolehlivé připojení. Přepínač je také vybaven jádrem EFR32MG22, které se vyznačuje nízkou spotřebou energie. To vše znamená, že inteligentní spínač Sonoff můžete bezpečně používat.

Výrobce:
Sonoff

Model
ZBMINIL2

Bezdrátové připojení
Zigbee 3.0

Rozměry
39,5 × 32 × 18,4 mm

Materiál
PC V0

Vstup
100-240 V ~ 50/60 Hz 6 A max.

Výstup
100-240 V ~ 50/60 Hz 6 A max.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff
Napájení Ze sítě