Sonoff ZigBee Smart Switch

97 %
(2 hodnocení)

SONOFF ZBMINI ZigBee Smart Switch ZBMINI lze nainstalovat bez ohledu na typ propojovací krabice, kterou používáte. Doporučuje se, aby byl spínač instalován venku spíše než v kovové rozvodné krabici. Prodlužte konektor externího spínače Se spínačem Sonoff můžete pracovat s různými typy externích spínačů pro ovládání zařízení, jako je spínač světel SPDT. Vypínač není kompatibilní s nástěnným dotykovým spínačem a časovým spínačem osvětlení.   Bezpečnost a komfort používání Plášť zařízení je vyroben... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SONOFF ZBMINI ZigBee Smart Switch

ZBMINI lze nainstalovat bez ohledu na typ propojovací krabice, kterou používáte. Doporučuje se, aby byl spínač instalován venku spíše než v kovové rozvodné krabici.

Prodlužte konektor externího spínače

Se spínačem Sonoff můžete pracovat s různými typy externích spínačů pro ovládání zařízení, jako je spínač světel SPDT. Vypínač není kompatibilní s nástěnným dotykovým spínačem a časovým spínačem osvětlení.

 

Bezpečnost a komfort používání

Plášť zařízení je vyroben z ohnivzdorného materiálu, který snižuje riziko požáru. Přepínač má navíc certifikaci CE a FCC. Protokol ZigBee 3.0 se šifrováním AES-128 činí data zařízení zabezpečená a nepřístupná nechtěným očím. Produkt je kompatibilní s Amazon, Philips, Sonoff a Samsung.

ZBMINI ZigBee - Most ZBMINI - Stanice přenosu signálu

Pokud jste často offline kvůli příliš velké vzdálenosti mezi vaším zařízením a routerem, ZBMINI může být ZigBee router pro přenos signálu mezi zařízeními.

Inteligentní dům díky Sonoff

Zapomněli jste zhasnout světlo? Nebojte se, vypínač to udělá za vás. Můžete také nastavit, kdy se má světlo rozsvítit a kdy zhasnout. Zařízení je navíc kompatibilní s asistentem Alexa, takže nemusíte vstávat z pohovky, abyste zhasli světlo, Alexa to udělá za vás.

Specifikace:

- Značka Sonoff
- Model ZBMINI
- Vstup 100-240V AC 50/60Hz
- Výstup 100-240V AC 50/60Hz
- Materiál PC
- Velikost produktu 42,6 x 42,6 x 20 mm
- Barva Bílá
- ZigBee IEEE 802.15.4 2,4 GHz
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff
Napájení Ze sítě
Bluetooth ne
ZigBee ano
Podporující Android ano
Podporující iOS ano
Kompatibilní s Google Assistant ano
Kompatibilní s Amazon Alexa ano
Zobrazit více parametrů