Sony MDR-EX110AP

91 %
(37 hodnocení)

Popis produktu Sluchátka s elegantním kovovým povrchem a mnoha barevnými variantami rozhodně neztrácejí body v oblasti stylu! To samé se dá říct i o jejich komfortu. Hybridní silikonové špunty se přizpůsobí vašim uším a vy si budete moci užívat oblíbené muziky o něco déle. Silné basy rozvlní celé okolí a vy poznáte dokonalou harmonii zvuku! Pomocí speciálního tlačítka na dálkovém ovladači a mikrofonu můžete přepínat mezi telefonickými hovory a přehrávačem hudby. Funkci tlačítka lze navíc přizpůsobit... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
Sluchátka s elegantním kovovým povrchem a mnoha barevnými variantami rozhodně neztrácejí body v oblasti stylu! To samé se dá říct i o jejich komfortu. Hybridní silikonové špunty se přizpůsobí vašim uším a vy si budete moci užívat oblíbené muziky o něco déle. Silné basy rozvlní celé okolí a vy poznáte dokonalou harmonii zvuku! Pomocí speciálního tlačítka na dálkovém ovladači a mikrofonu můžete přepínat mezi telefonickými hovory a přehrávačem hudby. Funkci tlačítka lze navíc přizpůsobit pomocí aplikace Smart Key určené pro telefony s Androidem.
Elegantní a stylová
Na první pohled oslní podařeným designem s elegantním kovovým povrchem. Na výběr je několik barev, které uspokojí všechny zájemce.
Čistý a silný zvuk
Díky senzační frekvenční odezvě a neodymovým magnetům si budete vychutnávat perfektní čistotu zvuku. Silné basy a ohromující dynamičnost se projeví na každé tónině zvuku.
Pohodlí pro vaše uši
Prvotřídní zvuk není to jediné, co tato sluchátka nabízejí. Vaše uši zažijí maximální komfort při poslechu muziky. Sluchátka jsou vybavena hybridními silikonovými špunty, díky kterým bude snazší ponořit se do světa melodie a odpojit se od rušného okolí.
Mějte nad sluchátky kontrolu
Přepínejte mezi hovory a přehrávačem hudby pomocí in-line dálkového ovladače a mikrofonu. Funkci tlačítka ovladače lze navíc přizpůsobit pomocí aplikace Smart Key pro telefony s Androidem.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu kabelová
Účel k mobilním telefonům
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 24000 Hz
Kmitočet min 5 Hz
Výrobce Sony
Citlivost 103 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Typ sluchátek špunty
Délka přívodního kabelu 120 cm
Hmotnost 3 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 9 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty