Sony WH-CH520

89 %
(15 hodnocení)

Energie až na 50 hodin Nechte si přehrávat hudbu celý den s výdrží baterie, která poskytuje až 50 hodin energie. Rychlé nabíjení USB Type-C poskytuje až 90 minut přehrávání po 3 minutách nabíjení. Nyní budete mít dostatek energie na vícedenní výlety po cestách a dlouhé festivalové víkendy. Komfortní design  Díky nastavitelnému hlavovému mostu, měkkým náušníkům a lehkému designu si můžete najít perfektní nastavení a zůstat déle v pohodlí. Bluetooth - vícebodové připojení Pro naprosté pohodlí lze... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Energie až na 50 hodin
Nechte si přehrávat hudbu celý den s výdrží baterie, která poskytuje až 50 hodin energie. Rychlé nabíjení USB Type-C poskytuje až 90 minut přehrávání po 3 minutách nabíjení. Nyní budete mít dostatek energie na vícedenní výlety po cestách a dlouhé festivalové víkendy.

Komfortní design 
Díky nastavitelnému hlavovému mostu, měkkým náušníkům a lehkému designu si můžete najít perfektní nastavení a zůstat déle v pohodlí.

Bluetooth - vícebodové připojení
Pro naprosté pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth spárovat se 2 zařízeními Bluetooth současně. Takže když vám někdo zavolá, vaše sluchátka poznají, které zařízení zvoní, a automaticky se připojí k tomu správnému.

Fast Pair rychlé párování
Sluchátka WH-CH520 podporují funkci rychlého párování od Googlu. Snadno najděte chybějící sluchátka pomocí zvuku nebo zkontrolujte jejich poslední známou polohu v aplikaci Najít moje zařízení od Googlu na vašem smartphonu.

Ovládání sluchátek tlačítky
Snadno použitelný výběr tlačítek pomáhá ovládat sluchátka, což znamená, že můžete přehrávat, zastavovat nebo přeskakovat skladby a upravovat hlasitost, to vše pouhým klepnutím prstu.

Aplikace Sony│Headphones Connect
Přizpůsobte si zvuk svým osobním preferencím výběrem z různých přednastavení tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte vlastní předvolby pomocí funkce EQ Custom v aplikaci Sony│Headphones Connect.

Kvalitní zvuk s DSEE
Když je původní hudební zdroj komprimován, ztrácí vysokofrekvenční prvky, které dodávají stopě detaily a bohatost. Náš Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) je věrně obnovuje a vytváří vysoce kvalitní zvuk, který se blíží původní nahrávce.

Další technické parametry:

Frekvenční odezva (Bluetooth komunikace): frekvenční rozsah (A2DP).
Ovládání hlasitosti.
Hmotnost: cca 147 g.
Životnost baterie (doba nepřetržité komunikace): max. 40 hodin.
Obecné funkce (aktivní sluchátka): max. 50 hodin.
Verze Bluetooth: 5.2.
Efektivní rozsah: 10 m.
Frekvenční rozsah: pásmo 2,4 GHz (2 400 0 GHz – 2 483 5 GHz).
Profil: A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
Podporované zvukové formáty: SBC, AAC.
Podporovaná ochrana obsahu: SCMS-T.

Dodávané příslušenství:

USB kabel.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 40 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Sony
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor USB
Typ sluchátek uzavřená
Hmotnost 147 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 30 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty