Spokey BIG BOSS

0 %
(0 hodnocení)

Radost z cestování! Pokud přemýšlíte, jestli má elektrická koloběžka smysl, musíte se seznámit s elektrickou koloběžkou Spokey BIG BOSS, připomínající skútr, který v následujících sezónách určitě nevyjde z módy! Elektrická koloběžka je moderní a ekologický dopravní prostředek, který vám jistě přinese spoustu radosti a zábavy. Novodobý a praktický fenomén – elektrokoloběžka vám poslouží při cestě do práce, do školy, na nákup, nebo na kratší výlet. Jediné, co musíte udělat, je užít si jízdu #veSpokeyStylu!... Celý popis

Koupit za 20 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Radost z cestování!

Pokud přemýšlíte, jestli má elektrická koloběžka smysl, musíte se seznámit s elektrickou koloběžkou Spokey BIG BOSS, připomínající skútr, který v následujících sezónách určitě nevyjde z módy! Elektrická koloběžka je moderní a ekologický dopravní prostředek, který vám jistě přinese spoustu radosti a zábavy. Novodobý a praktický fenomén – elektrokoloběžka vám poslouží při cestě do práce, do školy, na nákup, nebo na kratší výlet.

Jediné, co musíte udělat, je užít si jízdu #veSpokeyStylu!

Model BIG BOSS uspokojí i ty nejnáročnější uživatele! Přepraví vás pohodlně v přeplněném městě a je ideální alternativou k veřejné hromadné dopravě nebo autu. Koloběžka vyniká perfektně vyváženými proporcemi a současně dlouhou výdrží na jedno nabití. Spokey BIG BOSS jede rychlostí až 40 km/h a její maximální dojezd je až 35 km, takže si jízdu opravdu užijete na plno!

Skútr Spokey Big Boss se vyznačuje neobvyklou dynamikou jízdy a velmi trvanlivou konstrukcí. Vybavena stojánkem. Řídítka jsou potažené protiskluzovým materiálem. Jeho maximální nosnost je až 150 kg! Rychlost a stav baterie můžete sledovat na velkém přehledném displeji. Model Big Boss má snadno vyjímatelnou baterii s kapacitou 12 Ah, kterou lze přenést a nabít z domu či garáže.

O vaše pohodlí během jízdy se postarají velká vauková kola a pohodlné sedátko, užijete si tak maximální komfort! Skútr má také k dispozici pod řídítky i kapsičku na drobnosti, jako je např. mobil, klíče, peněženku. Celek je zakončen originálním předním a zadním osvětlením, které se skvěle osvědčí během celého dne.

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Proto mají Spokey elektrické koloběžky vynikající kvalitu, jsou odolné a mají jedinečný design.

Buďte eko #veSpokeyStylu!

Výběr elektrické koloběžky místo automobilu není jen úspora času a peněz, ale také ulehčíte naší přírodě a také našemu zdraví!

Parametry:

motor: 1000W 50H Brushless / Hub motor

maximální rychlost: 40 km/h

3 rychlostní režimy

maximální dojezd: 30-35 km*

přehledný displej

kapacita baterie: 12 Ah Lithiová**

snadno vyjímatelná baterie - umožňuje nabíjení doma

kola: přední - 46 cm

typ kol: vakuová pneumatika

materiál: ocel

brzda: páčka na řídítkách, přední a zadní, kotoučová

rozměry: 186 x 38 x 105 cm

rozměry balení: 188 x 40 x 88 cm

startování: pomocí klíče

systém start/stop

alarm

kapsička na drobnosti

velké pohodlné sedadlo

zpětná zrcátka

váha: 62 kg

váha brutto: 70 kg

doba nabíjení: 5-8 hodin

osvětlení: přední a zadní

stojánek

max. hmotnost uživatele: 150 kg

záruka na koloběžku a její komponenty: 2 roky

záruka na baterii: 6 měsíců

!! Nutno přečíst INSTRUKCE PRO UŽIVATELE ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY ZDE

* Předpokládaný maximální dojezd je zásadně závislý na nejrůznějších podmínkách, jako jsou například: hmotnost uživatele, rozmanitost terénu, vítr, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatik a jejich vzorek, okolní teplota aj. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky.

** Chcete-li prodloužit životnost baterie, nedovolte, aby se zcela vybila. Pokud koloběžku nepoužíváte déle než 3 měsíce, je nutné ji zcela nabít a umístit na suché a chladné místo, abyste předešli možnému poškození, na které se nevztahuje záruka.

Upozornění:

Při používání elektrické koloběžky je spotřebitel plně odpovědný za dodržování pravidel silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny zejména v zemích, kde neexistují žádné platné zákony a předpisy, týkající se elektrických koloběžek.

Provoz na komunikacích:

Koloběžky mohou být použity na komunikacích, pokud vyhovují vyhlášce MDČR č. 341/2002 Sb, příloha 13. Jsou zařazeny do skupiny jízdní kola - provoz bez ŘP, bez povinného ručení a RZ. Tato koloběžka (po omezení) splňuje vyhlášku pro provoz na pozemních komunikacích ČR. Aby směla koloběžka s pomocným motorem na komunikace nesmí být její výkon vyšší jak 1kw a její max. rychlost nesmí být vyšší jak 25 km/h.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty