Třetí generace nejmenšího hrudního pásu SUUNTO SMART SENZOR nejen pro hodinky Suunto 9, Suunto 5, Spartan, Ambit 3. Je tak lehký, že ho během cvičení téměř neucítíte. Bez ohledu na sport, Suunto Smart Sensor měří vaši srdeční frekvenci s velkým pohodlím a přesností. Při plavání snímač ukládá údaje o vašem srdečním tepu a bezdrátově je přenese do vašich kompatibilních sportovních hodinek Suunto. Díky tomu jej můžete používat jak při plavání, tak při kontaktních nebo bojových sportech a hodinky si... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Třetí generace nejmenšího hrudního pásu SUUNTO SMART SENZOR nejen pro hodinky Suunto 9, Suunto 5, Spartan, Ambit 3. Je tak lehký, že ho během cvičení téměř neucítíte. Bez ohledu na sport, Suunto Smart Sensor měří vaši srdeční frekvenci s velkým pohodlím a přesností.

Při plavání snímač ukládá údaje o vašem srdečním tepu a bezdrátově je přenese do vašich kompatibilních sportovních hodinek Suunto. Díky tomu jej můžete používat jak při plavání, tak při kontaktních nebo bojových sportech a hodinky si můžete také sundat.

Hrudní pás je kompatibilní rovněž s hodinkami jiných značek a telefony Iphone a dalšími zařízeními podporujícími Bluetooth Smart.

Popruh má velikost M (pro obvod hrudníku od 70 do 110 cm).

Součástí balení je záložní kit pro výměnu baterie včetně víčka, baterie a těsnění.

- Kompaktní a pohodlný 

- Zaznamenává srdeční frekvenci při plavání a dalších sportech

- Kompatibilní se zařízeními Bluetooth Smart
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Suunto