Koňská Mast se včelím jedem spojuje osvědčený účinek 25 druhů bylin s účinkem včelího jedu. Popis: Včelí jed slouží jako přírodní látka ke snížení citlivosti. Tato receptura zároveň obsahuje zvýšený podíl bylin, o kterých je známo, že zlepšují pružnost a hybnost. Koňská Mast se včelím jedem je vhodná k masáži pokožky v oblasti namožených zad a kloubů. Díky použití speciální směsi ingrediencí může tento balzám chladit i hřát zároveň.  Výhody masti: - podporuje celkovou regeneraci těla, - snižuje... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Koňská Mast se včelím jedem spojuje osvědčený účinek 25 druhů bylin s účinkem včelího jedu.

Popis:
Včelí jed slouží jako přírodní látka ke snížení citlivosti. Tato receptura zároveň obsahuje zvýšený podíl bylin, o kterých je známo, že zlepšují pružnost a hybnost. Koňská Mast se včelím jedem je vhodná k masáži pokožky v oblasti namožených zad a kloubů. Díky použití speciální směsi ingrediencí může tento balzám chladit i hřát zároveň. 

Výhody masti:

- podporuje celkovou regeneraci těla,
- snižuje pocit unavených nohou,
- prohřeje svaly,
- připravuje tělo na zátěž před výkonem.

Balení:
150 ml

Jak používat:
Po nanesení na postižené místo zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Aplikujte na čistou pokožku. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.
Zobrazit více

Parametry

Objem 150 ml
Výrobce Herbamedicus