SWISSTEN BC2

94 %
(4 hodnocení)

Swissten držák na kolo BC2 Jezdíte rádi na kole či na skútru? V dnešní době už se neobejdeme bez mobilního telefonu. Ale kam s ním? Máme pro vás ideální držák, který perfektně poslouží vašim potřebám. Držák mobilního telefonu na kolo Swissten BC2 je vyroben z hliníku v černé barvě. Vyniká elegantním designem a dlouhou životností. Hodí se pro mobilní telefony s velikostí od 4 do 7", což odpovídá 55 až 100 mm. K uchycení poslouží běžná řídítka s průměrem 31,8 mm. Držák mobilního telefonu Swissten... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Swissten držák na kolo BC2

Jezdíte rádi na kole či na skútru? V dnešní době už se neobejdeme bez mobilního telefonu. Ale kam s ním? Máme pro vás ideální držák, který perfektně poslouží vašim potřebám. Držák mobilního telefonu na kolo Swissten BC2 je vyroben z hliníku v černé barvě. Vyniká elegantním designem a dlouhou životností. Hodí se pro mobilní telefony s velikostí od 4 do 7", což odpovídá 55 až 100 mm. K uchycení poslouží běžná řídítka s průměrem 31,8 mm. Držák mobilního telefonu Swissten BC2 lze využít pro kola, elektrokola a skútry.

Klíčové vlastnosti držáku mobilního telefonu na kolo Swissten BC2

- Držák mobilního telefonu na kolo Swissten BC2 v černé barvě a moderním designu

- Vyroben z hliníku, jenž zaručuje jeho vysokou odolnost

- Držák Swissten je vhodný pro použití na kolech, elektrokolech a skútrech

- Určen pro mobilní telefony s velikostí od 4 do 7", což odpovídá 55 až 100 mm

- Držák mobilního telefonu Swissten BC2 uchytíte na běžná řídítka s průměrem 31,8 mm

Držák mobilu Swissten je odolný

Držák mobilního telefonu na kolo Swissten BC2 je vyroben v moderním designu v černé barvě. K jeho zhotovení výrobce použil hliník, jenž mu zaručuje vysokou odolnost. Držák Swissten tak bude vaším parťákem na cestách po dlouhou dobu.

Pro mobily s velikostí od 4 do 7"

Bojíte se, že na váš dopravní prostředek či telefon nebude držák Swissten pasovat? Žádný strach. Držák mobilního telefonu na kolo Swissten BC2 můžete využít pro mobilní telefony s velikostí od 4 do 7", což odpovídá 55 až 100 mm. K uchycení poslouží řídítka s průměrem 31,8 mm, která jsou běžná.

Držák mobilního telefonu Swissten BC2 je ideální pro milovníky kol

Ptáte se, pro jaké dopravní prostředky se držák Swissten hodí? Stane se ideální volbou pro milovníky kol. Držák mobilního telefonu na kolo Swissten BC2 je totiž možné použít na kolech, elektrokolech a skútrech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Swissten
Barva černé
Hmotnost 122 g