Ugreen LP106

89 %
(10 hodnocení)

Praktický a pohledný držák na telefon Ugreen LP106 Tento miniaturní stolní stojánek Vám poskytne bezpečné a spolehlivé uložení pro Vaše smartphony a menší tablety, ať už ve svislé nebo vodorovné poloze. Nyní je čas, abyste dali svým rukám pauzu a mohli si užívat videa, čtení, Facetime, prohlížení webu a další operace bez použití rukou.  Nastavitelný více než byste čekali  Stojánek Ugreen si můžete libovolně nastavit v úhlu od 0° do 100° a najít tak preferovaný úhel a sledovat videa v té nejpohodlnější... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktický a pohledný držák na telefon
Ugreen LP106
Tento miniaturní stolní stojánek Vám poskytne bezpečné a spolehlivé uložení pro Vaše smartphony a menší tablety, ať už ve svislé nebo vodorovné poloze. Nyní je čas, abyste dali svým rukám pauzu a mohli si užívat videa, čtení, Facetime, prohlížení webu a další operace bez použití rukou. 
Nastavitelný více než byste čekali 
Stojánek Ugreen si můžete libovolně nastavit v úhlu od 0° do 100° a najít tak preferovaný úhel a sledovat videa v té nejpohodlnější poloze. Ovládání je snadné, stačí posunout zadní panel do požadovaného úhlu. 
Robustní a spolehlivý 
Stojánek je vyroben z prvotřídního pevného materiálu ABS, díky čemuž je robustní a bezpečný. Dobře umístěné gumové nožičky chrání zařízení před případným poškrábáním. Vestavěná ocelová pružina vydrží složení a rozložení stojánku více než 10 000x. Jednodílná skládací konstrukce zajišťuje větší pohodlí při přenášení v tašce nebo batohu na cestách. Díky konstrukci úložné kolébky s vnitřním rozměrem 14 x 8 mm je dobře navržena pro všechny 4-10" chytré telefony, elektronické čtečky a tablety. 
Specifikace:
Velikost: 95 x 85 mm (3,7 x3,3 palce) Univerzální kompatibilita pro telefony a tablety s LCD úhlopříčkou 4-10"Nastavitelný úhel od 0° do 100°Silikonové podložky v místě styku se zařízenímMateriál: ABS plast
Obsah balení:
1x stojánek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ugreen
Barva černé