Pro koho? - Pro milovníky herní série The Elder Scrolls. - Pro ty, kteří mají rádi komplexní strategické hry s tematikou fantasy. Proč? - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dobrodružná hra je hra pro 1 až 4 hráče plná dobrodružství a objevování v regionu Skyrim. Společně se svými spoluhráči se zhostíte rolí hrdinů zapletených ve velmi důležitých a nebezpečných událostech, kde jejich akce mohou rozhodnout o životě a smrti nejen jejich, ale mnoha ostatních. - Hra je rozdělená na dvě kampaně po třech... Celý popis

Koupit za 3 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pro koho?

- Pro milovníky herní série The Elder Scrolls.

- Pro ty, kteří mají rádi komplexní strategické hry s tematikou fantasy.

Proč?

- The Elder Scrolls V: Skyrim - Dobrodružná hra je hra pro 1 až 4 hráče plná dobrodružství a objevování v regionu Skyrim. Společně se svými spoluhráči se zhostíte rolí hrdinů zapletených ve velmi důležitých a nebezpečných událostech, kde jejich akce mohou rozhodnout o životě a smrti nejen jejich, ale mnoha ostatních.

- Hra je rozdělená na dvě kampaně po třech kapitolách. Tvoje rozhodnutí budou mít vliv na další průběh příběhu, což znamená, že hra může být pokaždé jiná.

- Každá kapitola by měla trvat mezi 90 až 120 minutami herního času a záměrem autorů je, abyste je hráli popořadě, neboť tak tvoří ucelený příběh. Nicméně každou si můžeš zahrát i nezávisle.

- Staneš se hrdinným dobrodruhem ve Skyrimu, člen organizace Čepelí. V průběhu hry budeš procházet strhujícím příběhem plným spiknutí, válek a intrik, kde tvoje činy a rozhodnutí budou mít trvalé dopady na okolní svět.

- K vítězství se musíš propracovat kartami hlavních úkolů. Selhání u karty hlavního úkolu nevede automaticky k celkové prohře, je možné být neúspěšný a přesto zvítězit.

- Nicméně, každá z kapitol má sadu podmínek, které mohou výslednou prohru způsobit. Na konci každé kapitoly budeš muset projít poslední zkouškou. Ta se liší podle kapitoly. Může to být cokoli od epické bitvy po zoufalý závod s časem. Selhání v této zkoušce bude pro tebe znamenat také porážku.

- Skyrim je jedna z nejpopulárnějších videoherních licencí. Celosvětově je na tom ještě lépe než Zaklínač.

Obsah balení:

- 6 figurek postav

- 1 kostka nepřátel 

- 38 kostiček

- 394 žetonů

- 4 desky postav 

- 1 herní plán

- 849 karet

- 1 pravidla

- 1 tutoriál/kniha příběhů 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 14 let
Počet hráčů 1 - 4
Typ fantasy
Délka hry 120 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Rok vydání 2022
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty