Pomerančový odmašťovač je praktickým a voňovým pomocníkem pro všechny vaše úklidy. Účinně s ním očistíte různé povrchy, mastné otisky a kapky nebo odstraníte anorganické skvrny od inkoustu, dehtu nebo třeba žvýkačku. Je vyrobený z terpenů z pomerančových slupek. Použití je velmi snadné Čistič nastříkejte na ošetřovaný povrch a setřete. Při velkém znečištění nechte působit několik minut případně aplikaci opakujte. Můžete jej použít i na skvrny na prádle, předem ale otestujte stálobarevnost textilu.... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pomerančový odmašťovač je praktickým a voňovým pomocníkem pro všechny vaše úklidy. Účinně s ním očistíte různé povrchy, mastné otisky a kapky nebo odstraníte anorganické skvrny od inkoustu, dehtu nebo třeba žvýkačku.

Je vyrobený z terpenů z pomerančových slupek.

Použití je velmi snadné

Čistič nastříkejte na ošetřovaný povrch a setřete. Při velkém znečištění nechte působit několik minut případně aplikaci opakujte.

Můžete jej použít i na skvrny na prádle, předem ale otestujte stálobarevnost textilu.

 

Bezpečnostní texty

 
 
Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. 

 

 

V zimním období může zboží dorazit ztuhlé

Tento odstaveček se týká pouze tekutých produktů Tierra Verde. :-)

V zimních měsících se může stát, že během dopravy z našeho skladu k vám obsah balení vlivem mrazu ztuhne. Není třeba se ničeho bát. Výrobce nám potvrdil, že ke snížení účinnosti přípravku nedochází. Nechte jej tedy odstát při pokojové teplotě, dokud nepovolí, a pak ho bez obav můžete použít.

 

Proč jsou přípravky Tierra Verde naší srdeční záležitostí?

- Celá značka má duši - od výroby, balení, lidí, obalů až po práci s odpady.

- Naprosto nádherně voní - ale nejen vonnými esencemi levandule či vavřínu, ale hlavně láskou.

- Nebudete už muset sahat jinam. Pod všemi značkami výrobce Tierra Verde najdete opravdu vše, co potřebujete pro čistou domácnost a každodenní šetrný život.

- Vyrábí je zlaté české ručičky - navíc s opravdovou láskou a péčí.

- Firma umí také bravurně vrátit smysl odpadovým materiálům.

 

Jako jediná česká firma se pyšní certifikací pro ekologické produkty Ecogarantie®

 

Mezinárodně uznávaný ekologický certifikát Ecogarantie® zaručuje, že:

- Produkty i jejich ingredience splňují přísné standardy kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě.

- Dopad produktu na životní prostředí je co nejmenší možný.

- Suroviny pocházejí z kvalitního a udržitelného zdroje, povoleny nejsou GMO ani složky ropného průmyslu, syntetická barviva či parfemace. U přírodních výtažků je vyžadován 100% BIO původ. Použití stabilizátorů, emulgátorů a konzervantů nepřírodního původu je přísně regulováno.

- Výroba je prováděná s respektem k přírodě a jejím zdrojům. Při výrobních procesech se nakládá šetrně s energiemi i materiály a je aplikována zero waste strategie.

- Firma respektuje dodržování lidských práv, výrobní proces probíhá eticky a zajišťuje rovné podmínky pro všechny zúčastněné.

- Firma je transparentní a důvěryhodná. Její přístup a integrita byla prověřena nezávislou třetí stranou. 

 

Obsahují produkty Tierra Verde palmový olej? Nelze to zcela vyloučit.

Tierra Verde nepoužívá žádné suroviny, kde má potvrzenou přítomnost palmového oleje, ale nemůže na 100 % zaručit, že jedna konkrétní přísada, která se v malém množství nalézá v několika posledních produktech (gelu na nádobí a do myčky, v univerzálním, citronovém a WC čističi), neobsahuje jeho deriváty. Jde o to, že některé složky se dají vyrábět z různých druhů olejů (jako třeba kokosový nebo právě palmový) a dodavatelé daných surovin je vyrábí z toho, co je zrovna k dispozici. Tato přísada, pokud je z palmového oleje, pochází ale výhradně z RSPO certifikovaného oleje.

Tierra Verde usiluje o náhradu této konkrétní suroviny, aby mohla jako jedna z velmi mála výrobců ekologické drogerie garantovat 100% nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.

Objem:
750 ml

Certifikáty:
EcoGarantie

Podíl přírodních surovin:
výrobce neuvádí

Země původu:
Česká republika

Původ vůně:
přírodní

Složení: D-Lemonen, alkylpolyglucosides
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.75 kg
Objem 0.75 l
Výrobce Tierra Verde