Ekologický prací prášek z mýdlových ořechů od značky Tierra Verde byl vyrobený tak, aby šetřil jak vaši pokožku, tak celou naši planetu. Jeho složení umožňuje používat pouze 1 lžíci pracího prášku na jednu prací dávku. Díky prachu z mýdlových ořechů, které jsou přirozeně obohaceny o rostlinný saponát saponin, budete mít prádlo vždy zářivě čisté. Prací prášek z mýdlových ořechů používejte převážně na praní barevného prádla jak z přírodních, tak i smíšených vláken, dále na dětské oblečení či látkové... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ekologický prací prášek z mýdlových ořechů od značky Tierra Verde byl vyrobený tak, aby šetřil jak vaši pokožku, tak celou naši planetu. Jeho složení umožňuje používat pouze 1 lžíci pracího prášku na jednu prací dávku. Díky prachu z mýdlových ořechů, které jsou přirozeně obohaceny o rostlinný saponát saponin, budete mít prádlo vždy zářivě čisté.

Prací prášek z mýdlových ořechůpoužívejte převážně na praní barevného prádla jak z přírodních, tak i smíšených vláken, dále na dětské oblečení či látkové pleny. Vhodný již od 40 °C v pračce či v rukou. Dětské látkové pleny doporučujeme prát při minimální teplotě 60 °C kvůli likvidaci bakterií. Skvrny na nich předem ošetřete.

Prací prášek Tierra Verde je zcela bez obsahu přidaných chemikálií či syntetických parfémů, díky čemuž nedráždí pokožku a je vhodný také pro praní barevného prádla jak u malých dětí, tak osob s ekzémem či alergiemi.

Ekologický prášek na praní z mýdlových ořechů dosáhl mezinárodně uznávaného certifikátu Eco Garantie. Tento certifikát zaručuje, že byly při výrobě tohoto pracího prášku Tierra Verde dodrženy přísné ekologické požadavky.

Je potřebné ještě dodat, že ve výrobku najdeme suroviny pouze v bio kvalitě. Prací prášek nikdy nebyl testován na zvířatech.

Užitečné vlastnosti produktu

veganský výrobek
certifikát Eco Garantie
produkt s přírodním složením - složky v bio kvalitě
ekologický výrobek
zcela bez obsahu parfémů, syntetických chemikálií a barviv
vhodný také pro malé děti a osoby s citlivou pokožkou
nedráždí a nevysušuje pokožku

Použití

15 g prášku (jedna lžíce) na jednu prací dávku.

Umožňuje-li to materiál prádla, doporučujeme pro vyšší účinek prát alespoň při 40 °C.

Pokud dojde k silnému znečištění, použijte dvojitou dávku ekologického pracího prášku z mýdlových ořechů od značky Tierra Verde.

Odstranění skvrn: skvrny nejprve ošetřete pomocí veganské varianty olivového mýdla s obsahem citronového extraktu.

Máchání: na závěr praní přidejte máchadlo.

Tvrdá voda: doporučujeme použít přípravek na změkčení prádla.

Složeníproduktu

> 30 % uhličitan sodný, 5 – 15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bikarbonu), 5 – 15 % silikát, citronan sodný; < 5 % prášek z mýdlových ořechů v bio kvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný).

Prací prášek z mýdlových ořechů je zcela bez optických rozjasňovačů, ropných derivátů, enzymů, parfémů a syntetických barviv. Nebyl testován na zvířatech.

Obsah balení

850 g pracího prášku z mýdlových ořechů nebo 5 kg pracího prášku z mýdlových ořechů Tierra Verde na barevné prádlo (dle aktuální nabídky e-shopu).

Upozornění

Skryjte před dětmi. Výrobek je s obsahem silikátu a uhličitanu sodného. Může způsobit vážné podráždění očí. Pokud dojde kzasažení, oči si několik minut opatrně vyplachujte vodou. Jestli nosíte kontaktní čočky a můžete je vyjmout, pak je vyndejte a opět vyplachujte. Vyhledejte lékařskou pomoc, pokud podráždění trvá déle.

Prosíme o recyklování obalu po použití.Pokud vás Prací prášek z mýdlových ořechů zaujal, můžeme vám nabídnout i další výrobky z kategorie Praní. Zároveň si můžete vybrat také další výrobky od značky Tierra Verde.

Všeobecné informace

Výrobce:
Tierra Verde

Zařazení produktu:
Ekologické prací prášky

Balení obsahuje:
850 g nebo 5 kg pracího prášku z mýdlových ořechů na barevné prádlo

Určeno pro:
praní prádla dětí a dospělých s citlivou pokožkou

Certifikáty:
Eco Garantie

Složení balení:
recyklovatelný obal, papírový sáček

Původní název produktu:
Prášek z mýdlových ořechů na barevné prádlo, Tierra Verde
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tierra verde
Hmotnost 0.85 kg
Druh prášky
Značka Tierra Verde
Na barevné prádlo ano