V rozšíření Královský klíčník se Vikomti Západního království potýkají s narůstajícím napětím na královském dvoře. Někteří nespokojení poddaní pletichaří v temných zákoutích a utužují spojenectví s podobně smýšlejícími dvořany. Jiní se vydali pátrat po pokladech a tajemstvích ukrytých v útrobách hradu. Zůstanete králi věrní až do konce, nebo vezmete budoucnost království do vlastních rukou? Rozšíření Královský klíčník přináší zcela nově 3 veřejné budovy, o které mohou hráči soupeřit, vylepšené kartonové... Celý popis

Koupit za 539 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

V rozšíření Královský klíčník se Vikomti Západního království potýkají s narůstajícím napětím na královském dvoře. Někteří nespokojení poddaní pletichaří v temných zákoutích a utužují spojenectví s podobně smýšlejícími dvořany. Jiní se vydali pátrat po pokladech a tajemstvích ukrytých v útrobách hradu. Zůstanete králi věrní až do konce, nebo vezmete budoucnost království do vlastních rukou?
Rozšíření Královský klíčník přináší zcela nově 3 veřejné budovy, o které mohou hráči soupeřit, vylepšené kartonové desky hráčů a nový herní prvek truhel. Spolu s tím nové rukopisy a měšťany včetně významných měšťanů. V rozšíření také najdete novou alternativní sadu počátečních měšťanů pro osvěžení začátku hry. Ty přinášejí možnost získávat během hry truhly a také další významné měšťany.
Hra je určena pro 1-4 hráče od 12 let.
Pravidla jsou v češtině. Herní materiál je v češtině. 
    
Počty a velikosti karet:
51 ks 54x86 mm
  
Základ/rozšíření :
rozšíření
Počet hráčů :
1 - 4
Minimální věk :
12 + 
Typ hry :
strategická
Jazyk hry :
čeština
Délka hry :
60 - 90 min
 
Rozšíření obsahuje:
4 kartonové desky hráčů s výsekem
10 karet významných měšťanů
12 karet počátečních měšťanů
20 karet neutrálních měšťanů
5 karet hráčů
1 karta intrik
5 rukopisů 
3 karty veřejných budov
3 figurky veřejných budov
18 truhel
3 truhly virtuálního hráče
1 pravidla
 
Pravidla ke stažení zde.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tlama games
Věk od 12 let
Počet hráčů 1 - 4
Typ strategické
Rok vydání 2022

Podobné produkty