Urgo Filmogel Opary 3 ml

95 %
(14 hodnocení)

Filmogel je tekuté krytí, které po aplikaci vytváří diskrétní a ochranný film. Tento film pomáhá tvořit vhodné prostředí pro hojení (vlhké, izolované od bakterií), mírní bolest a chrání. Popis produktu: Produkt s inovativní patentovanou technologií FILMOGEL. Filmogel je tekuté krytí, které po aplikaci vytváří diskrétní a ochranný film. Tento film pomáhá tvořit vhodné prostředí pro hojení (vlhké, izolované od bakterií), mírní bolest a chrání. Snadná a přesná aplikace i v hůře dostupných místech.... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Filmogel je tekuté krytí, které po aplikaci vytváří diskrétní a ochranný film. Tento film pomáhá tvořit vhodné prostředí pro hojení (vlhké, izolované od bakterií), mírní bolest a chrání. Popis produktu:

Produkt s inovativní patentovanou technologií FILMOGEL.

Filmogel je tekuté krytí, které po aplikaci vytváří diskrétní a ochranný film. Tento film pomáhá tvořit vhodné prostředí pro hojení (vlhké, izolované od bakterií), mírní bolest a chrání.

Snadná a přesná aplikace i v hůře dostupných místech.                                                        

Filmogel Opary:                                                                                        

- Působí ve všech stádiích oparu (stačí 1 produkt)                                                

- Odstraňuje pocit pálení                                                            

- Podporuje hojení, omezuje růst oparu (kyselé Ph, které filmogel vytváří, napadá DNA viru, zabraňuje mu napadat buňky a tím mu brání v rozvoji)

- Prevence kontaminace
Zobrazit více

Bazarové nabídky