Urgo Filmogel Opary 3 ml

96 %
(18 hodnocení)

URGO Filmogel Opary je tekuté krytí, které vytváří diskrétní a ochranný film. Pomáhá tvořit vhodné prostředí pro hojení, mírní bolest a chrání postižené místo. Přípravek je určen na ošetření oparů na rtech u dospělých a dětí od 6 let. Je účinný ve všech stádiích oparu. Omezuje růst oparu a eliminuje viry. Zároveň podporuje hojení a mizení oparu. Snadno se aplikuje i do hůře dostupných míst (koutky úst). Omezuje riziko přenosu infekce díky jednorázovým aplikátorům, které jsou součástí balení. Vhodný... Celý popis

Koupit za 312 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

URGO Filmogel Opary je tekuté krytí, které vytváří diskrétní a ochranný film. Pomáhá tvořit vhodné prostředí pro hojení, mírní bolest a chrání postižené místo. Přípravek je určen na ošetření oparů na rtech u dospělých a dětí od 6 let. Je účinný ve všech stádiích oparu. Omezuje růst oparu a eliminuje viry. Zároveň podporuje hojení a mizení oparu. Snadno se aplikuje i do hůře dostupných míst (koutky úst). Omezuje riziko přenosu infekce díky jednorázovým aplikátorům, které jsou součástí balení. Vhodný i pod make-up nebo rtěnku.

Výsledek:

- omezuje propuknutí výsevu oparu

- omezuje riziko přenosu infekce

- omezuje růst oparu a vytvoření puchýřků

- odstraňuje pocity štípání, pálení a brnění, ulevuje od bolesti

- podporuje proces hojení

Složení: Celulózové deriváty, karboxylové a minerální kyseliny, alkohol, kyselina citrónová a kyselina boritá (zajišťují kyselé pH), ricinový olej.

Použití: Přípravek naneste pomocí jednorázového aplikátoru (balení obsahuje 24 aplikátorů) na postižené místo na rtech a nechte zaschnout 1-2 minuty. Aplikujte 2-4x denně.

Jedná se o zdravotnický prostředek, proto čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.
Zobrazit více

Parametry

Značka Urgo
Objem 3 ml
Výrobce Laboratoires Urgo