PÁSKA PŘES OČI NA SPANÍ MASKA NA SPANÍ 3D KOMFORTNÍ SPÁNEK Spánek je jednou z nejdůležitějších věcí v našem životě, proto bychom měli dbát především na jeho kvalitu a přiměřenou délku. Šátek na oči snižuje množství dopadajícího světla, takže náš odpočinek je kvalitnější a spánek silnější a delší. Je také ideální pro naše oči, které si tak odpočinou po dlouhých hodinách strávených u počítače. Čelenka nám pomáhá rychleji usnout a zotavit se během krátkých zdřímnutí. Ocení ji zejména lidé, kteří... Celý popis

Koupit za 51 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PÁSKA PŘES OČI NA SPANÍ MASKA NA SPANÍ 3D KOMFORTNÍ SPÁNEK

Spánek je jednou z nejdůležitějších věcí v našem životě, proto bychom měli dbát především na jeho kvalitu a přiměřenou délku. Šátek na oči snižuje množství dopadajícího světla, takže náš odpočinek je kvalitnější a spánek silnější a delší. Je také ideální pro naše oči, které si tak odpočinou po dlouhých hodinách strávených u počítače.

Čelenka nám pomáhá rychleji usnout a zotavit se během krátkých zdřímnutí. Ocení ji zejména lidé, kteří mají problémy s usínáním, a je také ideální pro meditaci.

Je vhodná jak do domácnosti, tak i na cesty autobusem, autem, vlakem nebo letadlem.

Čelenka je velmi pohodlná a díky svému designu se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje. Je vyrobena z měkké, prodyšné houby a vzadu má zapínání na suchý zip. Lze ji nastavit tak, aby se přizpůsobila velikosti vaší hlavy.

TECHNICAL SPECIFICATIONS:

? Product code: 15874

? Materiál: houba / guma

? Užitečné pro domácnost i na cesty

? Snižuje množství světla

? Pomáhá zlepšit kvalitu spánku

? Prodlužuje spánek

? Přizpůsobí se obličeji

? Rozměry: 23 cm x 9 cm

? Barva: černá

SOUČÁSTÍ SADY JE: - POLŠTÁŘEK NA SPANÍ, KTERÝ JE SOUČÁSTÍ SADY, - POLŠTÁŘEK NA SPANÍ:

? Továrně nová páska přes oči

? Fóliový obal
Zobrazit více

Parametry

Druh masky na spaní
Výrobce Verk
Použití na oči