Viga dřevěné modrá

90 %
(1 hodnocení)

Dřevěné chodítko s aktivitami PolarB šedá Vzdělávací chodítko pro děti navržené uznávaným výrobcem hraček pro děti od 18 měsíců Viga Toys. Funkční hračka pro děti, slouží také jako chodítko a výukový panel, díky kterému se dítě naučí sladit tvary a barvy. Otočné prvky v podobě převodů a drah se zvířátky na panelu a jeho bocích miminko zaujmou a zatraktivní zábavu. Bezpečnost a stabilitu zajišťují široce rozmístěná kolečka potažená protiskluzovou gumou (nepoškrábe podlahy) a dřevěná rukojeť. Přední... Celý popis

Koupit za 1 069 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěné chodítko s aktivitami PolarB šedá

Vzdělávací chodítko pro děti navržené uznávaným výrobcem hraček pro děti od 18 měsíců Viga Toys. Funkční hračka pro děti, slouží také jako chodítko a výukový panel, díky kterému se dítě naučí sladit tvary a barvy. Otočné prvky v podobě převodů a drah se zvířátky na panelu a jeho bocích miminko zaujmou a zatraktivní zábavu.
Bezpečnost a stabilitu zajišťují široce rozmístěná kolečka potažená protiskluzovou gumou (nepoškrábe podlahy) a dřevěná rukojeť.

Přední panel obsahuje:

- hodiny s otočnými ručičkami,
- motorová smyčka s barevnými korálky,
- válec,
- malý ježek potulující se po trati,
- ozubená kola

Celá věc je vyrobena z lakovaného dřeva, natřena bezpečnými barvami pro děti v tlumených barvách, které uspokojí každého uživatele a při hraní poskytnou spoustu zábavy.

Viga Toys je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání mezi ostatními. V Evropě, USA, vzdálené Austrálii a Japonsku Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumů naznačujících vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. Aby pomohl rodičům a vzdělávacím institucím vychovávat děti a zachránit je před virtuálním světem, který může výrazně zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní sortiment vyrobený z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je pro Vigi prioritou , výrobce si dal záležet na tom, aby barvy používané k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Rozměry produktu 45x26,7x31cm
Hmotnost: 2,38 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Viga
Barva modrá
Materiál dřevěná