Jednodušší úklid bez chemických prostředků. - Barevné mikrohadříky z mikrovláken. Je možné je použít suché (na utření prachu) nebo navlhčené. - Hadřík se jednoduše  ždímá, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2× rychleji než bavlna a má vynikající savost. - Zůstává déle hygienicky čistý a při úklidu Vám garantuje lesk a čistotu. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jednodušší úklid bez chemických prostředků.

- Barevné mikrohadříky z mikrovláken. Je možné je použít suché (na utření prachu) nebo navlhčené.
- Hadřík se jednoduše  ždímá, nepoškrábe, nezanechá šmouhy. Schne 2× rychleji než bavlna a má vynikající savost.
- Zůstává déle hygienicky čistý a při úklidu Vám garantuje lesk a čistotu. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Před použitím na choulostivém povrchu nejdříve opatrně vyzkoušejte na méně viditelném místě.
- Snadno se udržuje - je možné jej opakovaně prát i v pračce. Možné prát až na 60 °C, nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost hadříku a zároveň zmírní dopady na životní prostředí. Po použití opláchněte a sušte rozložené.

Odstraní více než 99 % bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

*Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

 

Přednosti produktu

1. Balení 4 hadříků

Balení obsahuje 4 barevné hadříky, múžete tak používat různe barvy pro různe príležitosti.

2. Kvalitní hadřík

Mikrohadřík je možné použít suchý nebo navlhčený a nezanecháa žádné šmouhy ani chlupy. Navíc má dlouhú životnost a je možné jej prát i v pračce.

3. Hygienický úklid

Hadřík nevyžaduje použití chemických prostředků a mikrovlákna odstraní více než 99% bakterií z povrchu jen za pomoci vody.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vileda
Použití univerzální