Walker WA 19969

0 %
(0 hodnocení)

Číslo výrobku: 19969 Zjednodušené číslo výrobku: 19969 OEM čísla (originální čísla automobilky): OPEL 5852026 OPEL 5852028 OPEL 5852030 OPEL 5852904 OPEL 5852909 OPEL 5852947 OPEL 5852951 OPEL 5852953 VAUXHALL 90499390 VAUXHALL 90528713 VAUXHALL 90528865 VAUXHALL 90531120 VAUXHALL 90531932 VAUXHALL 90531939 VAUXHALL 90531941 VAUXHALL 90573803 VAUXHALL 90573807 VAUXHALL 90573809

Koupit za 1 070 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: 19969

Zjednodušené číslo výrobku: 19969

OEM čísla (originální čísla automobilky):
OPEL 5852026
OPEL 5852028
OPEL 5852030
OPEL 5852904
OPEL 5852909
OPEL 5852947
OPEL 5852951
OPEL 5852953
VAUXHALL 90499390
VAUXHALL 90528713
VAUXHALL 90528865
VAUXHALL 90531120
VAUXHALL 90531932
VAUXHALL 90531939
VAUXHALL 90531941
VAUXHALL 90573803
VAUXHALL 90573807
VAUXHALL 90573809
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Walker

Podobné produkty