Wynn's Power Steering Stop Leak 125 ml   Špičková profesionální olejová přísada k utěsnění a udržení těsnosti servořízení. Zregeneruje gumová a neoprenová těsnění v systému a zabrání vzniku nových netěsností v servořízení. Možno použít do všech běžně obchodovaných a používaných olejů do servořízení. Utěsní a zabrání vzniku nových netěsností servořízení. Regeneruje gumová a neoprenová těsnění v systému. Čistí a chrání zařízení obsahem detergentů a dispersních prostředků. Udrží správný výkon a utlumí... Celý popis

Koupit za 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Wynn's Power Steering Stop Leak 125 ml
 
Špičková profesionální olejová přísada k utěsnění a udržení těsnosti servořízení. Zregeneruje gumová a neoprenová těsnění v systému a zabrání vzniku nových netěsností v servořízení. Možno použít do všech běžně obchodovaných a používaných olejů do servořízení.
Utěsní a zabrání vzniku nových netěsností servořízení. Regeneruje gumová a neoprenová těsnění v systému. Čistí a chrání zařízení obsahem detergentů a dispersních prostředků. Udrží správný výkon a utlumí zvuky ze systému. Potlačuje stárnutí a oxidaci servooleje. Prodlouží životnost dílů v systému. Do nádržky na servoolej přidejte produkt v množství 5 % celkového obsahu oleje v systému.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wynn's
Značka Wynn's