Xgimi Horizon XK03K

100 %
(3 hodnocení)

XGIMI Horizon Společnost XGIMI navrhuje a vyrábí výkonné, multifunkční, chytré projektory a laserové televizory. Jejím cílem je co nejvíce maximalizovat divácký zážitek.   Univerzální a zábavný Seznamte se, toto je projektor Horizon – nejuniverzálnější a nejjednodušší domácí full HD projektor od společnosti XGIMI. Projektor obsahuje moderní vlastnosti v kompaktním balení. Přestaňte hledat ideální FHD obraz. Stačí zapnout projektor Horizon ať už jste kdekoliv a užít si filmovou podívanou. Špičková... Celý popis

Koupit za 20 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

XGIMI Horizon
Společnost XGIMI navrhuje a vyrábí výkonné, multifunkční, chytré projektory a laserové televizory. Jejím cílem je co nejvíce maximalizovat divácký zážitek.
 
Univerzální a zábavný
Seznamte se, toto je projektor Horizon – nejuniverzálnější a nejjednodušší domácí full HD projektor od společnosti XGIMI. Projektor obsahuje moderní vlastnosti v kompaktním balení. Přestaňte hledat ideální FHD obraz. Stačí zapnout projektor Horizon ať už jste kdekoliv a užít si filmovou podívanou. Špičková kvalita zvuku a obrazu FHD vás jistě ohromí.
Vizuální požitek
Projektor Horizon nabízí 1080p rozlišení obrazu s ohromující čistotou o velikosti až 300 palců. S tímto projektorem si tak užijete váš oblíbený film nebo vylepšíte svůj herní zážitek. Nemusíte se tak rozhodovat mezi kompromisem přenosnosti, velikosti obrazu a vizuální kvality – tento projektor vám nabídne vše. Jakékoliv dilema s výběrem vhodného místa pro promítání kvůli potřebnému světlu je již minulostí. Horizon je totiž jasnější, než zhruba 30% projektorů v jeho stejné třídě a s 2200 ANSI lumeny opravdu nebudete mít problém s viditelností.
Bez starostí
Díky technologii automatické korekce lichoběžníkového zkreslení vyrovnává projektor obraz vertikálně a horizontálně tak, aby se přizpůsobil vašim stěnám nebo plátnu, a to s dokonalým poměrem stran. Ruční korekce je samozřejmě možná, nicméně potřebovat ji patrně nebudete. Kromě automatické korekce zkreslení umí projektor samozřejmě také automatické ostření a udržuje obraz zcela čistý, a to až do maximální velikosti 300“.
Inteligentní
Umělá inteligence XGIMI společně s nainstalovaným optickým senzorem bezpečně identifikuje a reaguje na objekty v cestě a taktéž na změny v okolním osvětlení. Následně automaticky upraví jas tak, aby byl obraz stále jasný a čistý, a to v jakékoliv místnosti v jakoukoliv denní dobu. Řekněte tak sbohem manuálním úpravám.
Prvotřídní zvuk
Co se týče zvukové části, o tu se postaral renomovaný výrobce reproduktorů Harman Kordon. Dva 8W 45mm reproduktory designované přímo pro projektor Horizon nabízí nevýslovnou kvalitu zvuku a vtažení do děje s malým zkreslením a skvělou dynamickou odezvou. Ve spojení s technologií DTS Studio Sound Horizon vykouzlí nádherný prostorový zvuk s vylepšenými basami. Dokonce lze Horizon využít i jako výkonný reproduktor spojením k jakémukoliv zařízení.

 
Klíčové vlastnosti
 

optická jednotka XGIMI FHD OPTICAL ENGINE
2200 ANSI lumenů
rozlišení 1920×1080, v přepočtu 2,07 milionu pixelů
barevný gamut 110% DCI-P3
technologie inteligentního přizpůsobení obrazovky
Inteligentní vyrovnání obrazovky
inteligentní vyhýbání se překážkám
automatická korekce lichoběžníkového zkreslení (±40 stupňů)
automatické zaostřování

Obsah balení:

projektor Horzion
napájecí adaptér
napájecí kabel
Bluetooth dálkové ovládání
Zobrazit více

Parametry

VGA ne
DVI ne
HDMI ano
Dálkové ovládání ano
Reproduktor ano
WI-FI ano
Hlučnost 30 dB
Výrobce XGIMI
Životnost lampy v ECO provozu 25000 hodin
Technologie projekce DLP
Nativní rozlišení 1920 x 1080
Hmotnost 2.9 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty