Sluchátka Xiaomi Mi Basic v nadčasové stříbrné barvě jsou přesně tím typem zařízení, které může velmi snadno zaujmout široké spektrum uživatelů. Díky své konstrukci jsou vhodná nejen jako příruční sluchátka k mobilnímu telefonu, ale snadno se stanou i příjemným společníkem při sportu. Náročnější posluchače potěší svým kvalitním zvukovým podáním. Ty uživatele, kteří dávají na vzhled nadchnou moderním, designem. Jejich vzhled však zachovává jistou konzervativní, nadčasovou střídmost. Sluchátka... Celý popis

Koupit za 162 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

Sluchátka Xiaomi Mi Basic v nadčasové stříbrné barvě jsou přesně tím typem zařízení, které může velmi snadno zaujmout široké spektrum uživatelů. Díky své konstrukci jsou vhodná nejen jako příruční sluchátka k mobilnímu telefonu, ale snadno se stanou i příjemným společníkem při sportu. Náročnější posluchače potěší svým kvalitním zvukovým podáním. Ty uživatele, kteří dávají na vzhled nadchnou moderním, designem. Jejich vzhled však zachovává jistou konzervativní, nadčasovou střídmost.

Sluchátka Xiaomi Mi Basic příjemně překvapí i náročnější posluchače. I přes svoje kompaktní, téměř kapesní, rozměry je jejich zvukové podání velmi kvalitní a prokreslené. Mají dynamický rozsah od 20 Hz do 20 kHz a citlivost až 98 dB. Tato kombinace zajistí věrné, hutné podání i těch nejhlubších tónů, ale s přehledem si poradí i s výškami, které budou krystalicky čisté a vzdušné. Proč bychom se měli při poslechu z rozměrově menších sluchátek nudit nevýrazným zvukovým podáním? Poslouchat s Xiaomi je zábava!

 

Obecné

Značka: Xiaomi
Model: Mi Basic Edition
Barva: černá, modrá, růžová, fialová, stříbrná
Funkce: Handsfree, mikrofon, přepínání skladeb

Popis

Připojení: drátové
Zapojení: 3.5mm
Délka kabelu: 1.25m
Frequency response: 20~20KHz
Impedance: 32ohms
Input Power: 5mW

Váha

0.014 kg

Obsah balení

1 x sluchátka

 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu kabelová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Účel kancelářská
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Xiaomi
Citlivost 98 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Typ sluchátek špunty
Délka přívodního kabelu 125 cm
Hmotnost 14 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty