Zaklínač: Starý svět

96 %
(4 hodnocení)

Pro prvních 13 předobjednávek dárek - oficiální licencovaný plakát 61x91cm! VĚK / POČET HRÁČŮ / HERNÍ DOBA 14+ / 1-5 / 90-150 minut JAZYK: Čeština V českém vydání epické deskové hry The Witcher: Old World se stanete zaklínačem, profesionálním lovcem netvorů. Čeká vás svět Andrzeje Sapkowského v časech před příchodem Geralta z Rivie - v dobách, kdy se monstra hojně proháněla po kontinentu a pětice zaklínačských škol měla plné meče práce. Ve hře Zaklínač: Starý svět jsou k dispozici konkurenční... Celý popis

Koupit za 1 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pro prvních 13 předobjednávek dárek - oficiální licencovaný plakát 61x91cm!
VĚK / POČET HRÁČŮ / HERNÍ DOBA 14+ / 1-5 / 90-150 minut
JAZYK: Čeština
V českém vydání epické deskové hry The Witcher: Old World se stanete zaklínačem, profesionálním lovcem netvorů. Čeká vás svět Andrzeje Sapkowského v časech před příchodem Geralta z Rivie - v dobách, kdy se monstra hojně proháněla po kontinentu a pětice zaklínačských škol měla plné meče práce.
Ve hře Zaklínač: Starý svět jsou k dispozici konkurenční zaklínačské školy Vlka, Kočky, Gryfa, Medvěda a Zmije. V rolích jejich zástupců budete putovat po rozsáhlé mapě, plnit úkoly, činit obtížná rozhodnutí, bojovat s netvory a když se tak rozhodnete, soupeřit s ostatními zaklínači o čest a slávu své školy.
Kontinent po Konjunkci sfér už nadále není bezpečným místem. Do tohoto světa přišla magie a s ní krvelačné a děsivé nestvůry! V současnosti začíná pět soupeřících zaklínačských škol s výcvikem svých adeptů…
Staňte se zaklínačem – postavte se nebezpečným bestiím a vyprávějte svůj vlastní příběh ve Starém světě!
Prozkoumejte rozsáhlý kontinent! Navštivte četná města a vydejte se do nebezpečné divočiny! Karty průzkumu a událostí vám umožní zažít na vlastní kůži vzrušující dobrodružství a úkoly a postaví vás před řadu obtížných morálních rozhodnutí!
Bojujte s děsivými nestvůrami! Sledujte stopy nestvůr, získejte karty akcí k rozvinutí svých dovedností a naučte se nové bojové techniky. A především… přežijte kombinaci útoků, úniků a zaklínačských znamení, abyste odvrátili nápor zkázy!
Staňte se legendou! Bojujte za čest a uznání své školy. Zabíjejte nestvůry a porážejte jiné zaklínače ve rvačkách v krčmách a rozvíjejte svou schopnost lovu trofejí, abyste se stali nejlepším zaklínačem ve Starém světě!
OBSAH BALENÍ: • 1 herní plán • 5 panelů hráčů • 5 figurek zaklínačů • 87 žetonů • 30 dřevěných kostiček • 383 karet • 1 pravidla
Zobrazit více

Parametry

Věk od 14 let
Počet hráčů 1 - 5
Typ fantasy
Délka hry 90 min
Elektronické hry ne
Rok vydání 2023
Série Zaklínač