Nootropní přírodní doplněk stravy Viva+ od značky Zinzino obsahuje unikátní patentovanou kombinaci extraktu affron®, který se získává z pestíků čistého šafránu té nejvyšší kvality ze Španělska, a komplexu vitamínů B z pohanky, hořčíku z mořské vody, jódu a vitamínu C z aceroly. Kombinace těchto mikroživin pomáhá organismu se lépe vyrovnat se stresovou zátěží, přispívá ke stabilní náladě, energii a celkové chuti do života. Viva+ zahalí vaši mysl luxusním pohodlím - nechá odplavit občasný stres a... Celý popis

Koupit za 1 035 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nootropní přírodní doplněk stravy Viva+ od značky Zinzino obsahuje unikátní patentovanou kombinaci extraktu affron®, který se získává z pestíků čistého šafránu té nejvyšší kvality ze Španělska, a komplexu vitamínů B z pohanky, hořčíku z mořské vody, jódu a vitamínu C z aceroly. Kombinace těchto mikroživin pomáhá organismu se lépe vyrovnat se stresovou zátěží, přispívá ke stabilní náladě, energii a celkové chuti do života.

Viva+ zahalí vaši mysl luxusním pohodlím - nechá odplavit občasný stres a pomůže vám cítit se odpočatě. Obsažený vitamín C a hořčík pomáhají omezovat pocity únavy a vyčerpání a přispívají k normální psychické činnosti. Bioaktivní látky v šafránu mají prokazatelné pozitivní účinky na neurotransmitery i BDNF (mozkový neurotrofický faktor), podporují tak vaši duševní bdělost, zlepšují koncentraci, schopnost se učit a jasně uvažovat. Dále obsažený jód je důležitý pro normální kognitivní funkce.
Hlavní přínosy

-
Zahalí vás luxusním pohodlím, nechá odplavit občasný stres a pomůže vám cítit se odpočatě.

-
Podporuje vydatnost spánku, a umožní vám přirozeně hlubší spánek.1

-
Pomáhá obnovit duševní bdělost při pocitech ospalosti či únavy, zlepšuje koncentraci a paměť pro získání lepší schopnosti učit se a jasně uvažovat.1

-
Obsahuje vitamín C a hořčík, které přispívají k úlevě od mentální únavy a vyčerpánI 10 4

-
Obsahuje vitamín C, který pomáhá podporovat pozitivní náladu 3 4

-
Obsahuje jód, hořčík a vitamín C, které podporují normální úroveň duševní výkonnosti 2 3 5 6

-
Obsahuje jód a hořčík, které podporují normální kognitivní funkce 6 9

-
Dokonale přírodní složky, schváleno organizací THE VEGAN SOCIETY 

ÚČINNÉ LÁTKY
Šafrán - patří mezi jedno z nejdražších koření na světě. Sklizeň i zpracování se provádí ručně, což se projevuje nejen na jeho ceně, ale přináší s sebou i riziko kontaminace různými mikroby. Z toho důvodu musí být ve většině případů před dalším zpracováním ošetřen teplem či zářením, které však zničí nejen samotné mikroby, ale i část obsažených aktivních látek. Zinzino proto používá speciální druh španělského šafránu, Affron®, který se sice také sbírá ručně, ale díky unikátní metodě pěstování a sklízení netrpí na problémy způsobené mikroorganismy, a není nutné jej ozařovat. Díky tomu v něm zůstane širší profil bioaktivních látek.
Affron®, šafránový extrakt nové generace - je extrahován z pestíků španělského šafránu za využití technicky vyspělého výrobního postupu, který zajišťuje širší profil bioaktivních složek. Během speciálního výrobního procesu je extrakt standardizován tak, aby obsahoval minimálně 3,5 % bioaktivní složky Lepticrosalides®* spolu s velkým množstvím následujících dvou hlavních aktivních látek: safranalu (0,03-1 %) a krocinů (3,48-8,0 %); právě tento vysoký obsah odlišuje affron® a jeho účinky od všech ostatních šafránových extraktů na trhu.
*standardizováno pomocí kapalinové chromatografie s vysokým výkonem (HPLC), tedy postupem umožňujícím identifikaci a kvantitativní určení každé z bioaktivních látek. affron® je certifikován pro 100% DNA Crocus sativus L.
Hořčík - z mořské vody. Je důležitý pro více než 300 různých tělesných procesů. Je potřebný pro normální činnost nervové soustavy. Napomáhá fyzickému i psychickému uvolnění, podporuje hluboký spánek a odpočinek, působí proti křečím...
Vitamín C - z tropické třešně aceroly. Toto tropické ovoce je známé svým vysokým obsahem vitamínu C a dalších antioxidačních látek. Vitamín C je důležitý nejen pro správnou funkci imunitního systému, ale i pro normální hladinu energie, různé regenerační procesy v těle a ochranu buněk před oxidačním stresem. Vyšší spotřebu vitamínu C máme také v současné době kvůli nadměrnému stresu, znečištěnému životnímu prostředí i intenzivnímu cvičení. Vyšší spotřebu vitamínu C mají také kuřáci.
Vitamíny z řady B - z pohankových klíčků. Mají vliv na celou řadu tělesných pochodů. Ovlivňují chuť k jídlu, zrak, nervový systém i tvorbu červených krvinek.
Jód - důležitý pro normální činnost štítné žlázy a metabolismus živin. Působí také pozitivně na nervovou soustavu, ovlivňuje kvalitu kůže, vlasů a nehtů a zubů.
Více informací o produktu v českém jazyce a také schválená tvrzení úřadem EFSA (body 1 - 10) najdete v tabu SOUBORY, kde si stáhnete pdf dokument, který lze vytisknout.
NUTRIČNÍ HODNOTA

Nutriční hodnoty a obsah složek ve 2 tabletách:

Vitamín C

12 mg

15%*

Jód

23 μg

15%*

hořčík

56 mg

15%*

Šafránový extrakt (Crocus sativus)**

28 mg

 

* % referenční hodnoty
** affron® - patentovaný extrakt
SLOŽENÍ
Plnidla (předželírovaný kukuřičný škrob, beta-cyklodextrin z manioku), hořčík získávaný z moře, vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), výtažek z blizen šafránu (Crocus sativus), protispékavé látky (kyselina stearová, výtažek z rýžových slupek a rýžový koncentrát), komplex vitamínů B z mletých pohankových klíčků (Fagopyrum escelentum), jodid draselný.
UŽÍVÁNÍ
Doporučená denní dávka: 1-8 tablet denně - začali bychom dvěma tabletami denně, ráno a večer. Pokud by to nestačilo, navyšte podle potřeby. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
SKLADOVÁNÍ
V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.
UPOZORNĚNÍ
Pokud jste těhotná, kojíte, váš zdravotní stav není dobrý nebo před podáním dítěti, poraďte se o užívání tohoto produktu s lékařem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zinzino
Forma produktu tablety
Oblast užití spánek, nervy a stres
Hmotnost 300 g
Značka Zinzino
Vhodné pro pro vegany