ZyXEL PLA6457-EU0201F

0 %
(0 hodnocení)

Výkonný powerline systém: ZYXEL PLA6457 PLA6457 mění způsob, jakým uživatelé propojují své domácnosti pomocí nové technologie G.hn! Promění vaše elektrické zásuvky v rychlou síť a zároveň rozšíří přístup k internetu po celé domácnosti. Je schopen poskytovat přenosová rychlost až 2400 Mb/s, je ideální pro streamování v rozlišení 8K a poskytuje zážitek z online hraní bez zpoždění. - Vysoká přenosová rychlost až 2,4 Gbps - Průchozí elektrická zásuvka - Plně plug and play Inovativní technologie... Celý popis

Koupit za 1 726 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výkonný powerline systém: ZYXEL PLA6457
PLA6457 mění způsob, jakým uživatelé propojují své domácnosti pomocí nové technologie G.hn! Promění vaše elektrické zásuvky v rychlou síť a zároveň rozšíří přístup k internetu po celé domácnosti. Je schopen poskytovat přenosová rychlost až 2400 Mb/s, je ideální pro streamování v rozlišení 8K a poskytuje zážitek z online hraní bez zpoždění.

- Vysoká přenosová rychlost až 2,4 Gbps
- Průchozí elektrická zásuvka
- Plně plug and play

Inovativní technologie ITU-T G.hn Wave 2 Powerline Tech
S rostoucí poptávkou po ultrarychlém internetu se technologie G.hn stává nejlepším domácím elektrickým síťovým připojením. Zyxel PLA6457 s technologií G.hn poskytuje maximální rychlost přenosu dat a stabilitu pro vaši domácí síť. Systém dokáže přes elektrické kabely přenést až 2400 Mbps.

Výkon pro 8K streamování
Vzhledem k tomu, že na internetu je k dispozici stále více videoobsahu v rozlišení 4K a 8k, poskytuje PLA6457 vynikající výkon pro váš domácí zábavní systém pro streamování. PLA6457 poskytuje dostatečnou šířku pásma pro 8K video streamy a rychlé připojení pro online hraní bez zpoždění.

Snadné párování pomocí funkce Plug-and-Play
Stačí zapojit a hrát! Zapojte dva zařízení PLA6457 do libovolné elektrické zásuvky ve vaší domácnosti a okamžitě získejte síťové připojení bez nutnosti vést fyzické kabely. Stisknutím synchronizačního tlačítka na obou PLA6457 rychle a bezpečně zprovozníte 128bitovou šifrovanou síť prostřednictvím elektrických zásuvek.

Průchozí zásuvka umožňuje ponechat připojená stávající napájená zařízení. Vestavěný ?ltr eliminuje šum elektrického signálu a dále zlepšuje kvalitu přenosu dat v síti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ZyXEL
S průchozí zásuvkou ano

Podobné produkty