Číslo výrobku: 571822112016 Zjednodušené číslo výrobku: 571822112016 OEM čísla (originální čísla automobilky): OPEL 4409585 OPEL 4411757 OPEL 4412632 OPEL 4413408 OPEL 4415798 OPEL 4416575 OPEL 4430902 OPEL 93160003 OPEL 93160754 OPEL 93161069 OPEL 93161219 OPEL 93161487 OPEL 93183146 OPEL 93188701 RENAULT 7700107797 RENAULT 8200229190 RENAULT 8200231630 RENAULT 8200282880 RENAULT 8200360200 RENAULT 8200467001 RENAULT 8200542997

Koupit za 1 355 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: 571822112016

Zjednodušené číslo výrobku: 571822112016

OEM čísla (originální čísla automobilky):
OPEL 4409585
OPEL 4411757
OPEL 4412632
OPEL 4413408
OPEL 4415798
OPEL 4416575
OPEL 4430902
OPEL 93160003
OPEL 93160754
OPEL 93161069
OPEL 93161219
OPEL 93161487
OPEL 93183146
OPEL 93188701
RENAULT 7700107797
RENAULT 8200229190
RENAULT 8200231630
RENAULT 8200282880
RENAULT 8200360200
RENAULT 8200467001
RENAULT 8200542997
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Magneti Marelli